İçeriğe Yönlendir

Connect Jant Secimi?

Uğur Kamil

Recommended Posts

Uğur Kamil

Bilmem Belki de fotografta öyle gözüküyodur daa , coilover  takarsan tam senlik olur çarşıdayken bas köydeyken yükselt ohh  ;)  bu far ayarında felan sıkıntı olur mu peki tekrar ayarlanması gerekebilrr  :rolleyes: 

Farları 0 konumunda ayarlatıyorum herzamanda 1 de kullanıyorum o nedenle bir sıkıntı olcağını sanmıyorum.

1 ay sonra farları sökücem(muayne var) tekrar taktığım zaman ayarlatıyorum farları tekzar zaten  ;)

Yorum bağlantısı
Barış Nışancı

Farları 0 konumunda ayarlatıyorum herzamanda 1 de kullanıyorum o nedenle bir sıkıntı olcağını sanmıyorum.

1 ay sonra farları sökücem(muayne var) tekrar taktığım zaman ayarlatıyorum farları tekzar zaten  ;)

ne gibi bi mahsuru var ki bi xenonların muaynede ? 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Xenon takılı olan araçta(mercek olup olmaması önemli değil) otomatik yükseklik ayarı ve far yıkama istiyorlar artık.

Yorum bağlantısı
Barış Nışancı

bise diyim o muayne yerlerine göre değişiyo adam burda xenon takılı muaynedn geçti bende senin gbi biliyodm ama adam geçti sasırdım özelleşti ya muayene kurumları artk bazen adamına göre göz ardı etmeler felan oluyor  :)  :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

bise diyim o muayne yerlerine göre değişiyo adam burda xenon takılı muaynedn geçti bende senin gbi biliyodm ama adam geçti sasırdım özelleşti ya muayene kurumları artk bazen adamına göre göz ardı etmeler felan oluyor  :)  :)

Yasa seni çıkınca çok zorluyorlar ama bir süre sonra esnek davranıyorlar. Birde araçla ilgilenen görevli ile alakalı. Ben yine sansımı deneyip hiç bişeyi sökmeden gidicem muayneye. Önümüzdeki ayın 16'sında muaynem bitiyor.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Valla muayeneden gecen cam filmlerim yuzunden gecen gun polis ceza yazyodu anlamyiyorum nasi bise bu Allah dan iyi zamanina denk geldik buseferlik yazmiyorum sok dedi..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Valla muayeneden gecen cam filmlerim yuzunden gecen gun polis ceza yazyodu anlamyiyorum nasi bise bu Allah dan iyi zamanina denk geldik buseferlik yazmiyorum sok dedi..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Muayneden geçen birşey yasak değil diye birşey yokki. Ayrıca hafif kusurla geçilen şeyleri en kısa sürede düzeltin tarzında bir yazı yazıyor olması lazım o belgede ;)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Muayneden geçen birşey yasak değil diye birşey yokki. Ayrıca hafif kusurla geçilen şeyleri en kısa sürede düzeltin tarzında bir yazı yazıyor olması lazım o belgede ;)

Doğrudur da işte filmlerde iyi duruyor ;)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Adnan Sarıkaya

Abi range rover jantı cok güzel görünüyor bence cok farklı. kendi aracıma benzerini takabilirim yada x6 jantı ( tabi o kadar kalın değil) :biggrin:

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Abi range rover jantı cok güzel görünüyor bence cok farklı. kendi aracıma benzerini takabilirim yada x6 jantı ( tabi o kadar kalın değil) :biggrin:

Teşekkür ederim. 

5X108 bijon aralıgında çok fazla model seçenegi yok malesef, 18 inç'te var biraz farklı çeşitler. 17 inç'te seçenekler kısıtlı Connect'e yakışacak modeller.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Jant ararken bu 5x108 muhabbetinden dolayı çok bunalmıştım.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Jant secimi cok iyi olmus abi hayirli olsun :)

Teşekkür ederim.

Jant ararken bu 5x108 muhabbetinden dolayı çok bunalmıştım.

Aynen, dükkanda bir sürü güzel jant var kesin 1 tane beğenirim diyorsun giriyorsun içeri ama 5X108 değil çoğu 2-3 model var onlardabilindik sıradan modeller  :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...