İçeriğe Yönlendir

Iş Bankasında Memur Olan Var Mı?

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

İş bankasında memur olup çalışma şartları,maaş, sosyal hakları  konusunda bilgi verebilecek birileri var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Uzak dur derim bir İş bankası müşterisi olarak, çalışanlar maaşlardan çok yakınıyor... Anladığım 5-6 senelik müşteri temsilcisi 1500-1700 arası anca alıyor primler dahil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

gir gir düşünme ya 

Uzak dur derim bir İş bankası müşterisi olarak, çalışanlar maaşlardan çok yakınıyor... Anladığım 5-6 senelik müşteri temsilcisi 1500-1700 arası anca alıyor primler dahil.

3 ayda 1 çift maaşı vardır abi

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Mustafa vergi müfettişliği sınavı açılıyor haftasonu ilanı vardı gazetede?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

gir gir düşünme ya 

3 ayda 1 çift maaşı vardır abi

Onlar dahil 1600-1700 işte yazdım ya, benim tanıdıklarım var, hatta biri yeni istifa etti allah kahretsin dedi, çok iş az maal, HSBC de aynen böyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Onlar dahil 1600-1700 işte yazdım ya, benim tanıdıklarım var, hatta biri yeni istifa etti allah kahretsin dedi, çok iş az maal, HSBC de aynen böyle.

Abi yanlışlık var sanırım ya sende ya bende

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Abi evde oturmaktan iyidir. :)

ona ne şüphe, deneyim deneyimdir. Ayrıca güzel kışlar da var iş bankasında siz bekarlara özel ;)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Abi yanlışlık var sanırım ya sende ya bende

Bende olma ihtimali zayıf, neden dersem Premio'yum İş Bankasında ve tanıdığım samimi olduğum herkes bana ağlıyor. Hadi biri ağlasa diyeceğim aç gözlü.

Kimse beğenmiyor parasını ama İş bankasında müdür olacaksın bak en deli parayı onlar alır...

Başka bankalar için konuşmam, bilmem ama İş ve HSBC'de maaşaların düşük olduğunu yakinen biliyorum, bir ara yüzyüze anlatırım ;)

Abi bizim okul şubesindekiler fena ya :pGeçen gittim görüm diye 5 lira yayırdım :)

Bende hafta 1-2 kere gidiyorum çay içmeye laflamaya :D Hesaplar ne oldu vs diyorum....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mustafa vergi müfettişliği sınavı açılıyor haftasonu ilanı vardı gazetede?

abi geçen seneki puanımla başvuramıyorum. bu senekindende  öyle yüksek bir şey gelmez gibi.ki yine bu seneki puanlada anca önümüzdeki seneye belki bir yere girerim. o zamanda askerliğim gelecek. İş bankası sınavına öylesine girdiydim o da evin önündeki şubede alım yapacak felan diye ,mayısta  mülakat vs  derken dün iş teklifi geldi. 2014 kasımda askere gidecem zaten.  bakalım daha net bir şey yok ama askere gidene kadar bi iş başlangıcı yapmış olurum çünkü  özel sektörde herkes bi deneyimdir tutturmuş. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Maaşı iyi banka arıyorsan Ziraat,Halk,Vakıf bankalarına bak :D Az iş çok maaş mantığı ile bir tek onlar çalışıyor :D :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İş bankasında memur olup çalışma şartları,maaş, sosyal hakları  konusunda bilgi verebilecek birileri var mı acaba?

Eskiden jestiyonu ve maaşı iyi bir bankaydı şimdi ise özel bankalara kalifiye memur yetiştiren bir banka.

Ama emin ol diğer birçok bankadan maaş politikası daha iyidir.

Girme imkanı varsa kaçırılmamalı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

abi geçen seneki puanımla başvuramıyorum. bu senekindende  öyle yüksek bir şey gelmez gibi.ki yine bu seneki puanlada anca önümüzdeki seneye belki bir yere girerim. o zamanda askerliğim gelecek. İş bankası sınavına öylesine girdiydim o da evin önündeki şubede alım yapacak felan diye ,mayısta  mülakat vs  derken dün iş teklifi geldi. 2014 kasımda askere gidecem zaten.  bakalım daha net bir şey yok ama askere gidene kadar bi iş başlangıcı yapmış olurum çünkü  özel sektörde herkes bi deneyimdir tutturmuş. :)

Bir yerden başlamak iyidir, hayat insana nereden nereye dedirtebiliyor. İşbankası'nda terfi sistemi sınavla memurluktan müdürlüğe gidebiliyorsun. Şansın varsa başla bakalım boş durma da :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

işte direk çalışan birisi varsa ondan duyayım istedim :)

maaş 1200 bürüt lafı geçti o da net 800 lira felan diyorlar.  arada 3 ayda bir bir maaş ikramiye ve yıl sonunda temettü oluyormuş.  2 yıl her hangi bir yükselme sınavı yada hakkı yokmuş ondan sonra şef-müdürlük vs sınavı hakkı felan oluyormuş vs. bir de ssk dışında  kendi emeklilik sistemleri de varmış. yani emeklilik sistemi çift dikişli :p.

birazda baktım  üst yönetime felan  bizim bölümlerden insanlarda var. hani 2 sene sonra eğer halen bankada olursam ve liyakatli bir yönetim anlayışı varsa belki ilerde yükselirim de. olmazsa en kötü iş deneyimi olmuş olur askere gidene kadar.

ama kulaktan dolma bi kaç handikap var. ilki üç yıllık sözleşme ve erken ayrılırsan tazminat ödeme ( bu verdikleri eğitimin masrafı vs şeklinde diye duydum) bir de genelde yakınılan düşük ücretler.

şimdi bir de bana teklif gelecek şubeler gebzede  ben körfezdeyim :p kafadan 10 lira  yol parası verecem :D tutup 700 lira maaş verirlerse dolmuşcular benim maaşa ortak olur :D

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Mustafa bence gir .. Deneyim altın anahtar artık ...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Maaşı iyi banka arıyorsan Ziraat,Halk,Vakıf bankalarına bak :D Az iş çok maaş mantığı ile bir tek onlar çalışıyor :D :D

Göltaş diye bir çimento firması var, onlarda da az iş çoooook maaş mantığı varmış :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Maaş gider belki ama tecrübe yarın daha çok maaş olarak geri döner.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

işte direk çalışan birisi varsa ondan duyayım istedim :)

maaş 1200 bürüt lafı geçti o da net 800 lira felan diyorlar.  arada 3 ayda bir bir maaş ikramiye ve yıl sonunda temettü oluyormuş.  2 yıl her hangi bir yükselme sınavı yada hakkı yokmuş ondan sonra şef-müdürlük vs sınavı hakkı felan oluyormuş vs. bir de ssk dışında  kendi emeklilik sistemleri de varmış. yani emeklilik sistemi çift dikişli :p.

birazda baktım  üst yönetime felan  bizim bölümlerden insanlarda var. hani 2 sene sonra eğer halen bankada olursam ve liyakatli bir yönetim anlayışı varsa belki ilerde yükselirim de. olmazsa en kötü iş deneyimi olmuş olur askere gidene kadar.

ama kulaktan dolma bi kaç handikap var. ilki üç yıllık sözleşme ve erken ayrılırsan tazminat ödeme ( bu verdikleri eğitimin masrafı vs şeklinde diye duydum) bir de genelde yakınılan düşük ücretler.

şimdi bir de bana teklif gelecek şubeler gebzede  ben körfezdeyim :p kafadan 10 lira  yol parası verecem :D tutup 700 lira maaş verirlerse dolmuşcular benim maaşa ortak olur :D

Gir len, gel Gebze'ye :) Sıra beklemekten kurtulurum :D

Maaş gider belki ama tecrübe yarın daha çok maaş olarak geri döner.

Bknz. En iyi mesaj ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bir yerden başlamak iyidir, hayat insana nereden nereye dedirtebiliyor. İşbankası'nda terfi sistemi sınavla memurluktan müdürlüğe gidebiliyorsun. Şansın varsa başla bakalım boş durma da :)

aynen abi maksat o.  sıfırdan başlama noktasına geleyimde sonrası çabama kalsın. daha net bir şey yok ama  pazartesi için çağırdılar  bu iş başlama ile alakalı belgeler vs için. 

Fiattan da  mülakat çağrısı gelmişti :D ses seda çıkmadı  4 aydır :p ona da heves etmiştim :p servis müdür yardımcılığı diye

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Emekli maaşı çift dikiş dediğin merkez bankası,

Ne mezunuydun Kamu mu?

evet siyaset bilimi ve kamu yönetimi

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

evet siyaset bilimi ve kamu yönetimi

Kuzenlerimden 3 tanesi bankacı. İş, halk, hasibebacı

Bir tanesinin ne mezunu olduğunu hatırlamıyorum hasibebacıda çalışanı. Diğer ikisi kamu mezunu.

İş, ve halk'da çalışanlar, müdür oldular yükselerek. ( bölgede müdür )

Bugüne kadar maaş ile ilgili yakındıklarını hiç duymadım.

Halk'da çalışanın hep söylediği şu, uzman yardımcılığı sınavına girmeyeceksin.

Girebiliyorsan müfettişlik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

aynen abi maksat o.  sıfırdan başlama noktasına geleyimde sonrası çabama kalsın. daha net bir şey yok ama  pazartesi için çağırdılar  bu iş başlama ile alakalı belgeler vs için. 

Fiattan da  mülakat çağrısı gelmişti :D ses seda çıkmadı  4 aydır :p ona da heves etmiştim :p servis müdür yardımcılığı diye

Hayırlısı diyelim iş teklif edilirse kabul etmeyeyim deme.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hayırlısı diyelim iş teklif edilirse kabul etmeyeyim deme.

Telefondaki hanım abla öyle bi dediki zaten sen istemiyorsan söyle daha ohooo sırada çok adam var :p

Ben normalde körfez ilçesinden teklif gelsin diyordum  şansımıza gebze çıktı :p  telefonda tamam dedim zaten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Telefondaki hanım abla öyle bi dediki zaten sen istemiyorsan söyle daha ohooo sırada çok adam var :p

Ben normalde körfez ilçesinden teklif gelsin diyordum  şansımıza gebze çıktı :p  telefonda tamam dedim zaten.

Sevindim tebrik edelim şimdiden,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...