İçeriğe Yönlendir

Iş Bankasında Memur Olan Var Mı?

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Sevindim tebrik edelim şimdiden,

sağol abi. bakalım son dk da bi pürüz çıkmaz inşallah. ben hep şu askerlik  işinden kıllanıyordum ama  bakacaz :D

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Sana tek bir şey söyleceğim sakın kardeşim kendini yakma, eğer girersenden birkaç ay sonra aç bu msj ımı bir daha oku :) başkada birşey demiyorum .

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

İş bankasında memur olup çalışma şartları,maaş, sosyal hakları  konusunda bilgi verebilecek birileri var mı acaba?

Süreklilik düşünürsen sosyal yönden en iyi banka diyebilirim maaş düşüktür ilk yıllar çünkü 2 sandık vardır kesilen emekli ve munzam sandığı emeklilikte çok güzel maaş alınır. Düşük görünen maaşın üzerine 150 tl civarı kasa tazminatı+mesai+3 ayda bir ikramiye+Nisan ayında şubenin karına göre temettü+ sağlık sigortası çok güzeldir istediğin özel hastaneye gidebilirsin yükseldiğinde deli paralar kazanabilirsin Ankara da tanıdığım bir şube müdürü bu sene temettü olarak 60 küsür bin tl aldı. Günümüz şartlarında 3.000 Tl altında emekli maaşı alanın olduğunu sanmıyorum.yılda bir defa emeklilelere bir maaş ikramiyesi vardır.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Valla bende bir keresinde çalışan bir bayana sormuştum şartları, "sakın bulaşma" demişti. Başka bankalara bak falan demişti..

Yorum bağlantısı

Göltaş diye bir çimento firması var, onlarda da az iş çoooook maaş mantığı varmış :p

Ama çimento yüzünden çalışanların saçları dökülüyor muş :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Ama çimento yüzünden çalışanların saçları dökülüyor muş :crazy:

İşin gücün gırgır ha :D  :flowers:

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Süreklilik düşünürsen sosyal yönden en iyi banka diyebilirim maaş düşüktür ilk yıllar çünkü 2 sandık vardır kesilen emekli ve munzam sandığı emeklilikte çok güzel maaş alınır. Düşük görünen maaşın üzerine 150 tl civarı kasa tazminatı+mesai+3 ayda bir ikramiye+Nisan ayında şubenin karına göre temettü+ sağlık sigortası çok güzeldir istediğin özel hastaneye gidebilirsin yükseldiğinde deli paralar kazanabilirsin Ankara da tanıdığım bir şube müdürü bu sene temettü olarak 60 küsür bin tl aldı. Günümüz şartlarında 3.000 Tl altında emekli maaşı alanın olduğunu sanmıyorum.yılda bir defa emeklilelere bir maaş ikramiyesi vardır.

şube karına göre temettü alan müdür tayfası o da jestiyon oluyor :)

müdür statüsü altındakiler tüm bankanın karına göre temettü alıyor.

işbankası sosyal imkanlar harici (sağlık-tüm özel hastanelerle anlaşması var sağlık giderin sıfır) müdürüyet kadrosu altında malesef çalışanını memnun edemiyor.

Ancak şu da bir gerçek iş bankasından kendi ayrılıp başka bir kuruma geçmek için başvuranlar ayrıcalıklı sayılıyor.

diğer bankalar kapış kapış işten ayrılanları bünyesine katıyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bir yerden başlamak gerekiyor. Bir süre bu sıkıntıya katlan Mustafa. Tabi tecrübe zam olarak dönecekse.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Çıkarken tazminat isteniyor mu gerçekten bunu araştırmak gerekli bence.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

daha işe başlamadan çirkeflikleri görmeye başladık iyi mi :D

evime 500 metre ötedeki bankaya ismim gitmiş burada başlayacak diye araya başkası girmiş bana 25*30 km ötedeki yeri teklif ediyorlarmış. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

daha işe başlamadan çirkeflikleri görmeye başladık iyi mi :D

evime 500 metre ötedeki bankaya ismim gitmiş burada başlayacak diye araya başkası girmiş bana 25*30 km ötedeki yeri teklif ediyorlarmış. :)

Sebebini sor?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:) neyse hakkımızda hayırlısı olsun. müdürle konuştum biz yanlış anlamışız diyor sen gelmiyormuşsun zaten bize.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:) neyse hakkımızda hayırlısı olsun. müdürle konuştum biz yanlış anlamışız diyor sen gelmiyormuşsun zaten bize.

Hah :D Sorsaydın, zekiası bu kadar düşük kişileri mi almayı planlıyorusnuz ki, bunları yedirmeye çalışıyorsunuz diye :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...