İçeriğe Yönlendir

Borcunuzu Öğrenin

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Mehmet Demirci

Ben nüfus cüzdanımı bulamadım yahu . İşyerinde kaldı herhalde . Alacağın olsun Süha , karpuz kabuğu düştü bir kere . . .

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

dünden beri uğraşıyorum sayfa görüntülenemiyor, kafayı yemek üzereyim :angry:

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

Ne babamın, ne benim, nede kardeşimim hiçbir borcu yok :)

bana da mı borcun yok ? :D  :D  :p

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

bana da mı borcun yok ? :D:D:p

Tulumba, ST logo, FCTR sticker'ı hesap bayağı birikmiş :D

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Paylaşım için teşekkürler süha...

Şükür borcumuz yok devletimize,olsada bırakmaz zaten  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Nakil vasıta V.D. sine gittim bugün 2000 senesinde sattığımız aracımız halen bizim üzerimize görünüyormuş. Borç ise 2002 yılından itibaren var ?

2001 yılını kim ödedi ? Bizden noter satış kağıdı talep ettiler tam 13 sene önceki kağıt gelde bulmaya çalış, devlet ile mücadelemiz başladı hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nakil vasıta V.D. sine gittim bugün 2000 senesinde sattığımız aracımız halen bizim üzerimize görünüyormuş. Borç ise 2002 yılından itibaren var ?

2001 yılını kim ödedi ? Bizden noter satış kağıdı talep ettiler tam 13 sene önceki kağıt gelde bulmaya çalış, devlet ile mücadelemiz başladı hayırlı olsun

Noterde kopyası olması gerekir diye düşünüyorum. Hangi noterde yaptığını hatırlıyorsan tabi.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Noterde kopyası olması gerekir diye düşünüyorum. Hangi noterde yaptığını hatırlıyorsan tabi.

Babam da aksi gibi bodrumda bu yaz tüm işler bana kaldı. Hangi noter diye sordum hiç hatırlamıyor kime sattığını bile hatırlamıyor yaşlı adam normaldir dedim..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Babam da aksi gibi bodrumda bu yaz tüm işler bana kaldı. Hangi noter diye sordum hiç hatırlamıyor kime sattığını bile hatırlamıyor yaşlı adam normaldir dedim..

Bölge falan hatırlasa bari, o bölgede dolaşa dolaşa.. Ne bileyim.. Borç ne kadardı?

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

çok şükür dükkan olarak temiz çıktık. bize güvenebilirsiniz :D  :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
Türkay Gök

Nufus mudurlugune borcum cıktı :D ikameti yasal surede taşımadığım için ceza yazmışlar

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

o nasıl oluyormuş, konuyu kapatsak mı ya gece gece milletin uykusunu kaçıracam :D

Valla bir an tedirgin oldum ,  şükür bir şey çıkmadı.

Yorum bağlantısı

Nufus mudurlugune borcum cıktı :D ikameti yasal surede taşımadığım için ceza yazmışlar

Ne kadarmış cezası ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...