İçeriğe Yönlendir

Plastik Vida

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Arabayı yıkatmaya verdim cocuklar yıkarken bulduklarını soylediler ama neyse vidanın yerini bulamıyorum ıcıne dikkatli bakınca 62 Yazıyor ve ücgen icinde R yazıyor kapı ıclerindeki yerlere baktım hepsi tam , Ama R sanırım sa taraf demek ıstıyor vida sıyah plastik geçme seklınde

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Genelde iç döşeme bağlantılarında kullanılır.Nerede buldular ise o bölgede ki iç döşeme bağlantılarında eksik var mı bakılmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu vida başka bir parçanın içine geçen genişletici, dubel gibi birşeydir bu parça, resimdeki vidayı ortasına sokunca genişler ve bağlı olduğu parçayı tutar, bizim kasa fiestada gaz pedalının solunda, kalorifer panelinin yan kapaklarında var, aynısı diğer taraftada olur, o kısma bak, sizin araçtada olabilir, karşılığı yerinde duruyorsa yuvarlak bir tapa gibi birşey göreceksin, onun ortasına takılır.

Buna benzer birşey, ortadaki parçanın yerine girer.

IMG_0192_%5B640x480%5D(2).JPG

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

davlumbaz klipsi bnmkide düştü servis 7 lira dedi tanesine sanayiden 10 tanesine 2 lira verdim :D davlumbaz klipsi eminim son kararım

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bu vida başka bir parçanın içine geçen genişletici, dubel gibi birşeydir bu parça, resimdeki vidayı ortasına sokunca genişler ve bağlı olduğu parçayı tutar, bizim kasa fiestada gaz pedalının solunda, kalorifer panelinin yan kapaklarında var, aynısı diğer taraftada olur, o kısma bak, sizin araçtada olabilir, karşılığı yerinde duruyorsa yuvarlak bir tapa gibi birşey göreceksin, onun ortasına takılır.

Buna benzer birşey, ortadaki parçanın yerine girer.

IMG_0192_%5B640x480%5D(2).JPG

Aynen o parça. Kalorifer ayak havalandırma ızgaralarının bulunduğu plastik parçanın motor tarafında olan kısmında.

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

focus ta, kaputu açınca ön panjur ve diğer plastik aksamları da aynı bu bulduğunuz vida ve dübeller tutuyor. motor da yıkattıysanız oralara da bir bakın ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

ön ford logosunun bulunduğu panjura ait vida ve geçme.  kaputu açıp kontrol edin.

673d.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cihan Yaşar

davlumbaz klipsi bnmkide düştü servis 7 lira dedi tanesine sanayiden 10 tanesine 2 lira verdim :D davlumbaz klipsi eminim son kararım

bu klıpsler camurluk altındakı davlumbazı tutarmı? davlumbaz dedıgınız camurlugun altındaki parcamıdır?

Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak
(düzenlendi)

bu klıpsler camurluk altındakı davlumbazı tutarmı? davlumbaz dedıgınız camurlugun altındaki parcamıdır?

evet orayı tutuyor bulamazsanız sanayiden alıp gönderirim yad arabada olacaktı sanırım fazladan tekerin üstü davlumbaz :D

tarihinde İbrahim Şafak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...