İçeriğe Yönlendir

Fiesta 1.5 Tdci Titanium Mu, Clio 1.5 Dci Icon Mu?

Levent Eksen
Çözüme git Levent Eksen tarafından,

Recommended Posts

Levent Eksen

Bizim adamın derdi pek sınıf atlamak değil arkadaşlar.. İllaki sıfır km olacak.. İkinci el bikaç araba baktık, satan adamlar güven vermedi bana diyor :)  Leon, Golf7 filan hep önerdim ama, mutlaka B sınıfı olacak, boyutlar biraz büyüdüğünde strese giriyormuş :)

Yıllardır hep bu sınıfta arabalar kullandı.. Benim Focus'un bile bu sınıftan öyle aman aman bir boyut farkı yok ama, ara sıra kullandığında dar yerlerde panik yapıyor hemen :) 

Citroen C3/Peugeot 208 hiç olmayacak, eski tecrübeleri var bu markalarda, asla asla diyor :)    

Punto'ya bakmadık bile, çok eskidi hakkaten yüzü.. Yıllardır iki-üç çeşit tampon var değişen, değiştirip değiştirip satıyorlar:)

Polo sorduk 1.6 TDI, Eylül Ekim filan diyorlar teslim tarihi, araç yokmuş, bu adamlara ne zaman sorsak araç yok.. Focus'un yerine Golf7 sormuştum bi kaç kez, o da yok, şu zaman gelir, 2-3 ay beklermişiz.. Babam için Passat sordum , manuel yok DSG var, Highline yok Comfortline var, o renk yok bu renk var..  Piyasada galerilerde bi dolu sıfır km arabaları var VW'nin, eğer karaborsadan alacaksam o arabayı almayayım kalsın..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Teknik kalite olunca ambalaj dışında değişecek şey bulamıyorkar puntoda

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Hacım punto dedin ya Murat birazdan aveo diye damlar buraya:)

Aslında Aveo hiç bakmadık, belki ikisindende iyidir.. :)   En son EuroNcapta mi nerdeydi smallover testlerinde çarptıkları direkleri yamultmuş diye duyduk, çok sağlammış..

Balıkesir de seat ve skoda da yok.

Aynen Evren Hocam, servis çok önemli onun için, çünkü bu işlere ayıracak vakti yok, il ilçe gezemem ben arabayı servise götür getir falan diyor..

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
(düzenlendi)

ben ikisinide almam :) yazık o paraya helede adı clio olan bir arabaya heç vermem.

tarihinde Fatih Sarıkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

1.5 reno motoru  a serisi yıldızlarda yok muydu :)

renö motorlu fiesta olaydı eyiyidi :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Renonun kasa güzel, fiestanın motoru güzel. Valla zor bir karar  sıfır araba alacak olsam bende ikisinin arasında kalırdım. Pazarlık yapın kim aşağıya verirse onu alın :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Kia Rio'ya da bi bakılmalı derim... 1.4 90 bg dizel Funcy donanım gayet başarılı.45 bin tl.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Levent Eksen

Dün itibarı ile yeni bir Clio sahibi oldu arkadaş.. İkisinide kullandı, saatlerce inceledi, Clio'yu daha çok beğendi.. Fikir veren herkese teşekkür ederim.. Artık güle güle kullansın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...