İçeriğe Yönlendir

El Frenine Anahtarlık Kaçtı..( Peugeot 307)

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Arkadaşlar 2006 model Peugeot 307 aracımın el freni boşluğunun içine nazar boncuklu anahtarlık düştü ve içinde görünmüyor. Ne gibi bir sorun olur? Aracın yürümesinde bir sıkıntı olur mu? bir yerlere takılıp bişeyleri kırar mı?

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

el freni sadece tabanca ve ona bağlı halattan oluşur bir sıkıntı çıkacağını sanmam.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

el fren teline takılabilir, giderken bir şey olmaz da, el freni çekemeyebilirsiniz, veya çektiğiniz el frenini indiremeybeilirsiniz, basit bir operasyon ile oradan çıakrtılır.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bizim 306'da da orası meşhur para yutan delikti. Rahat 15-20 lira çıkar biri sökse. :p

Yorum bağlantısı
Aytaç AYDIN

Sabah bu yazıyı okudum akşam bende Fiestada nazar boncuğu kaçırdım. Nasıl çıkacak şimdi bu  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

Sabah bu yazıyı okudum akşam bende Fiestada nazar boncuğu kaçırdım. Nasıl çıkacak şimdi bu  :angry:

gülme ford club,dostuna,, gelir başına. :D

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Amaniiin, motor düşer (pardon, o fiat arabada oluyordu), hava yastığı patlar, sağ arka cam açılır, acilen çıkarılması gerekir :)

Fiestada kolay, trimi çektinmi çıkar  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Aytaç AYDIN

Amaniiin, motor düşer (pardon, o fiat arabada oluyordu), hava yastığı patlar, sağ arka cam açılır, acilen çıkarılması gerekir :)

Fiestada kolay, trimi çektinmi çıkar  :biggrin:

Gövde komple tek bir parçadan oluşuyor. Kolçakta da dahil tek parça alttan baktım üstten baktım hiç bir açıklık bulamadım  :(

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

307 ,Sabri ustasını özlemiş :)

Valla özledi özlemesine ama Sabri usta " ben bunlardan hiç anlamam ki" diyor.  :nea:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...