İçeriğe Yönlendir

2009 Sonrası Fiesta Led Stop

Erkut Uysal

Recommended Posts

Mustafa Volkan Koca

Süper bir ürün ama 200 civarı olsa rakam daha alınabilinir bu rakam uçuk :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
(düzenlendi)

Yurtdışındada bulunsa fiyatı uygun olacağını düşünmüyorum.Sadece fren kısmının ledli olmasına bu mebla bence oldukca fazla.Niyetim ürünü kötülemek değil fakat aldıktan sonrada ledleri yenilemek için konu açacağınızada eminim. :p:D

Ayrıca park kısmıda neon lu imiş sanırım buda ayrı bir sıkıntı olacaktır.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erkut Uysal

Yurtdışındada bulunsa fiyatı uygun olacağını düşünmüyorum.Sadece fren kısmının ledli olmasına bu mebla bence oldukca fazla.Niyetim ürünü kötülemek değil fakat aldıktan sonrada ledleri yenilemek için konu açacağınızada eminim. :p:D

Oktay abi sanırım sadece geri lambaları normal sinyaller dahil hepsi led... Ledlerin yenilenmesi konusunda kesinlikle haklısın abi... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

ben ankaradan erken dönmeseydim fiestanın stopları ay başına kadar senin ellerinde işlem görücekti farlarla birlikte ama maalesef erken mesai yüzünden apar topar bayram sonrası döndük. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Resimler çok net değil.Sinyal bölümü belli değil gibi ama led olabilir.Neon yazması beni ayrıca şüpheye düşürdü.Güzel detay verseler yanlış yorumda yapılmaz sanırım.Takım olarakta fiyat iyi gibi ama ledleri kesinlikle değişirse ve camınada alınca silikon ve şeffaf stop boyası ile kaplanırsa gayet kullanışlı olur.Hali ile buda fiayatı etkileyecek.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Güzel görünüyor ama bir de canlı araç üzerinde görülmeli resimler yanıltıcı oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

Gayet güzel duruyor. Beğendim. Farklı alternatifleri çıkarsa fiyatı düşecektir. O zaman alınabilir :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...