İçeriğe Yönlendir

Get ( Güvenli E Ticaret Hakkında Yardım)

Taner Gündüz
Çözüme git Berkay Özdemir tarafından,

Recommended Posts

Taner Gündüz

Arkadaşlar sahibinden.com 'da get yoluyla bir alışveriş yaptım. kargo elime ulaştı fakat ürün kırık çıktı. satıcıya tel. açtım tekrar aynı adrese gönderdim. ürün zaten tekti o yüzden paramı geri almak için ne yapmam lazım . bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Siz zaten onay vermeden , satıcının hesabına para yatmaz. Ürün kırıksa eğer satıcı size yenisini gönderir. Veya satışı iptal eder . Satış iptalinde ödediğiniz ücret sahibinden.com havuz hesabından tekrar sizin hesabınıza geçer. Paranız zaten şuan satıcıda değil , sahibinden.com hesabında. Siz onay verdikden sonra satıcının hesabına yatıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

tamamdır ben onay vermedim hatta işlemi durdurdum ürünüde kargoladım. fakat kargo bilgisi fln girmeme gerek varmıdır nasıl girilir onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Kargo bilgisi istiyormu sistem şuan sizden ? Eğer istiyorsa gönderdiğiniz kargo şirketinin size verdiği fişin biryerlerinde kargo takip numarası olması lazım.. Onu sisteme girerek , gönderdiğiniz kargo şirketinide seçerek satıcıya bilgileri göndermiş olursunuz..

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

benden şuan onu istemiyorum ama sitede geti incelediğimde ürün bozuk flnsa satıcıya geri gönderilir gönderilen kargonun takip numarası girilir sonra para havuzdan hesabınıza iadesi yapılır diyor fakat ben sisteme nasıl kargo takip numarasını gireceğimi bir türlü çözemedim. kargoyuda bugün verdim. olaki bir şey olursa bizim para yanar mı

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Berkay Özdemir

Paran yanmaz , işlemi durdurup iade ettiyseniz get işlemlerim > aldıklarım > açılan sayfada sağda işlem var  Tıklayınca aşşağıya iniyor ordan bakablirsnız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Paran yanmaz , işlemi durdurup iade ettiyseniz get işlemlerim > aldıklarım > açılan sayfada sağda işlem var  Tıklayınca aşşağıya iniyor ordan bakablirsnız

teşekkür ederim sonunda çözdüm kargo bilgilerinide girdim. teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Yardımcı olabildiysem ne mutlu , halletmenize sevindim..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun.Sorun olmaz..Paranız geri iade edilir.Ancak satıcı ben yenisini göndereceğim derse ve sizde bunu kabul ederseniz yönetime bildirerek satışa devam edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

yenisine gerek kalmadı yenisini ben aldım malum şahsın kargo onayını bekliyoruz. zahmet edipte yerinden kalkıp 2 tık yaparsa işlem tamamlanmış olucak.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

yenisine gerek kalmadı yenisini ben aldım malum şahsın kargo onayını bekliyoruz. zahmet edipte yerinden kalkıp 2 tık yaparsa işlem tamamlanmış olucak.

Kargoya hemen onay vermeyebilir gıcıklık olsun diye sanırım 3 iş günü bekletebilir.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Bende 3 gün boyunca onun halini hatırını bir güzel sorarım. :) 

Kargoya hemen onay vermeyebilir gıcıklık olsun diye sanırım 3 iş günü bekletebilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...