İçeriğe Yönlendir

Fiesta Teyp Usb Mp3

Murat Yalçın

Recommended Posts

Murat Yalçın

Arkadaslar  USB ye  kopyaladıgımız  mp3 leri  klasorler icinde  topladıgımızda  algılıyormu sistem ?  Bana  algılamıyor gibi  geldi  sanki  mp3 olanları direk klasore bakmaksızın alıyor  ...  sınıflandırma yapıcaktım ama  olmayacak galiba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkaya

Bendeki fiesta algılıyor hocam. Mp3 leri türüne göre klasörleyip öyle atıyorum hiç bir sorun çıkartmıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Bendeki fiesta algılıyor hocam. Mp3 leri türüne göre klasörleyip öyle atıyorum hiç bir sorun çıkartmıyor. 

Hocam USB yi taktıktan sonra klasorler arasında gezinebiliyormusun ? Nasıl geciyorsun klasorler arası ?

Yorum bağlantısı
Adem Güler

Ok tuşu ve yön tuşları ile.sol yön tuşu ile bir geri geliyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkaya

Hocam USB yi taktıktan sonra klasorler arasında gezinebiliyormusun ? Nasıl geciyorsun klasorler arası ?

aynen Adem bey in anlattığı gibi. USB okuduktan sonra zaten ilk klasörün ilk parçası çalmaya başlıyor. sonra sol yön tuşuyla bir üst klasöre çıkıp aşağı yukarı yön tuşlarıyla istediğinizi seçiyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Adem Güler

Yorum bağlantısı
Adem Güler

Telefon donup kalmıştı cevabı iki kere yazmış.teyp menüsünde orta ayarı varya onu yükseltinçe ses coşuyor güzel oluyor.ne iş yaptığını tam anlamadım ama çok iyi :)

Yorum bağlantısı
Emre Yazıcı

Telefon donup kalmıştı cevabı iki kere yazmış.teyp menüsünde orta ayarı varya onu yükseltinçe ses coşuyor güzel oluyor.ne iş yaptığını tam anlamadım ama çok iyi :)

Sanırım equalizer olayından bahsediyorsundur; bass,hiphop,dance,rock gibi türlerine göre ses ayarları yapıyor.

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Sesi öne alıyor olmasın... Siz önde olduğunuz için size yüksek geril ama arka kısalır...

Yorum bağlantısı
Adem Güler

Yok ön arka yani front sağ sol yani L. R. Ayarları hariç bas tiz ve ekolayzir hariç orta yazan bir ayar hoparlör ve twiter lar coşuyor bilmiyorum ne olduğunu.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Hallaç

Bende bugün itibariyle boş cdye mp3 yazdım ve ve aracımda denedim. Sonuç gayet iyi, herhangi bir cızırtı veyahut ses kaybı yok baslar da gayet iyi. Mp3 lerim 320kbps dir. Yani eğer mp3 oynatır mı endişesinde iseniz gönül rahatlığı ile boş cd veyahut usb vasıtasıyla teybinizde oynatabilirsiniz. Sağ-sol yön tuşları dosyalar arasında gezinmek ve yukarı-aşağı yön tuşları ise parçalar arası gezinme işlevi görür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...