İçeriğe Yönlendir

Clio Rs Gordini

Onur Bulut

Recommended Posts

Onur Bulut

5860_orginal.jpg

6853_orginal.jpg

1027_orginal.jpg

7965_orginal.jpg

7321_orginal.jpg

2605_orginal.jpg

2763_orginal.jpg

Renault'un performanslı otomobillerine bir yenisi daha ekleniyor. Clio RS Gordini'nin 1.6 litrelik turbo motoru 230 HP ve 285 Nm tork üretecek. Clio RS'e 30 HP (22 kW) ve 51 Nm (33 lb-ft) daha güçlü olacak olan Gordini versiyonu aynı zamanda 25 kg daha hafif tasarlanmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şık iyi bir iş olmuş, sportif olarak Renault güzel işler çıkartıyor. Güzel bir Albert amcanın sözü geldi şimdi aklıma:

“Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur…” (Albert Einstein)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

İyide neden eski kasa? :unsure2:

Abi aracı seneye satışa sunacaklar ve neden eski kasa olduğunu bende anlamadım  :unsure2: Yeni kasa tek kapı olsa mükemmel bir şey olurdu.  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

reno ne yaparsa yapsın reno işte

Öyle düşünmemek gerekiyor işte..

Kendi sınıfının Fren mesafesi ve performansı ile Renault RS'ler ciddi makinelerdir..

1.6 motordan stock 230Hp. Güç alabilen babayiğit göremedik daha..

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Abi aracı seneye satışa sunacaklar ve neden eski kasa olduğunu bende anlamadım  :unsure2: Yeni kasa tek kapı olsa mükemmel bir şey olurdu.  :biggrin:

1.6 motordan 230 bg i alabilmek için zamana ihtiyaçları varmış. Tam 230 bg yi görmüşler, bu arada diğer departmanda yeni kasa çıkmış bile :)  :)  :biggrin:  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yeni kasa olsaymış keşke. Daha ford doğru düzgün performans arabası getirmeyi beceremiyor bu sıralar. Bence renault bu konuda çok daha iyi trophy vs. :p 

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Mert Renault'ta tropy getirmiyor..

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ana ciddi mi abi? :shok: Hayallerim suya düştü. :(

TR'ye gelen Megane Tropy tamamen sahsi olarak getirildi.. Renault ile hiçbir alakası yok.. Dolayısı ile garantiside yok :)
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Yeni kasalar sipariş üzerine getirtilcekmiş. 1.6 Turbo  200 bg Çok güzel    :wub:

5146_orginal.jpg

2658_orginal.jpg

6481_orginal.jpg

2308_orginal.jpg

1695_orginal.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Arkaya takacakları spoyleri öne ızgaraya takmışlar :D

Şeritleri beğenmedim, marka zaten önyargı patlaması yaşıyor bende ama ne yalan söyleyeyim arkadan görünüşü çok hoşuma gitti difüzör falan şahane olmuş :good1::bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Öyle düşünmemek gerekiyor işte.. Kendi sınıfının Fren mesafesi ve performansı ile Renault RS'ler ciddi makinelerdir.. 1.6 motordan stock 230Hp. Güç alabilen babayiğit göremedik daha..

Ya bro nereden geliyor sende ki bu reno hayranlığı yahu anlayamadım gitti. Adamlar 1.6 Turbo 230hp den çok daha güçlüsünü fabrikasyon veriyorlar başka bir markada ;) Reno nedir ki 

vTnSv.jpg

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Eski kasa çıktığı günden beri uğraşıyorlarmış daha yeni bitebilmiş bu yılda yeni kasa için çalışmalara başlamışlar  5yıla kadar onu piyasaya süreceklermiş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Öyle düşünmemek gerekiyor işte.. Kendi sınıfının Fren mesafesi ve performansı ile Renault RS'ler ciddi makinelerdir.. 1.6 motordan stock 230Hp. Güç alabilen babayiğit göremedik daha..

bu kasa çok güzel incelemesini yapmıştık piyasaya sürüldüğünde . ama kullanan arkadaşlarımız var dediğim gibi reno genellemesini pek aşamadık 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yeni kasa tabiki güzel ama yukarda da söylendiği gibi vergi dilimine takılacak. Oyüzden ben Türkiye'ye geleceğini pek sanmıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Kullanan arkadaşlar var derken ? Plakaları nedir ? Satarlar mı ?

bi dakika 2013 un basinda cikan clio degilmi bu yanlis konusmayim . Eger oysa dediklerim dogru . Yok cikacak bi modelse ozur dilerim . Telefondan bakiyorum yanlis gormus olabilirim :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Muhteşem. Sadece vites kolunu biraz kısaltmak lazım. :p Yarım saatlik iş. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Evet geldim :) Bu kasa da Gordini 2.0 Atmosferik olarak zaten çıkmıştı , kaynak neresi bu yazının ?

Tropy getirdi Renault 3 tane rs geldi biri tropy idi. Daha sonra 2 tanesi satıldı bildiğim kadarı ile biri duruyor. 125 bin tl Rs 135 bin tl de Tropy ye istiyorlardı.

Renault konusuna gelirsek hayatında bir kere bile RS e binmeyen kişiler lütfen Rs serisine binmeden yorum yapmasınlar tüm dünya bu başarıları takdir ederken sizin anlamsız eleştirileriniz sadece komik olur. 

Nurburgring en hızlı önden çeker Renault.

Formula 1 den zaten bahsetmeye bile gerek yok :) Kopardı gidiyor Renault.

100 yılın 100 otomobili sıralaması bir çok pilotun oylarıyla oluşturuldu bu liste.

46553469442270195334733.th.jpg

Sipariş üzerinede getirtmiyorlar şu an yoksa çoktan almıştım ;)

Birde Renault bu sefer Türkiye nin muhteşem vergi sistemine takılacak 1600cc üstü olarak gelecek bu sebeble vergisi yüksek kısacası satış fiyatı rakiplerine göre yüksek olacaktır. Bu da üzücü bir durum oldu :(

Bu arada Megane ile bu cumartesi İzmir de log alacam çok ilginçtir ki Ankara da araç basınç kısıyor diğer Rs lerede baktık onlarda aynı şekilde bakalım deniz seviyesinde durum ne olacak.

Kaynak şu adres haber tarihi 30.07.2013 Seneye satışa sunulcak model nasıl çıkıyor nerede çıktı ??

http://www.sondakika.com/haber/haber-clio-rs-gordini-230-hp-guc-ile-geliyor-4885866/

2013 Yeni Clio Rs de sipariş uzerine getirtilcek kaynak su adres bi incele istersen  :good1:  :good1:

http://www.otomotivsitesi.com/haber/333/yeni-clio-rs-200-edc-mart-ayinda-satisa-sunulcak.html

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kaynak şu adres haber tarihi 30.07.2013 Seneye satışa sunulcak model nasıl çıkıyor nerede çıktı ??

http://www.sondakika.com/haber/haber-clio-rs-gordini-230-hp-guc-ile-geliyor-4885866/

2013 Yeni Clio Rs de sipariş uzerine getirtilcek kaynak su adres bi incele istersen  :good1:  :good1:

http://www.otomotivsitesi.com/haber/333/yeni-clio-rs-200-edc-mart-ayinda-satisa-sunulcak.html

İlk haberde yanlış resim kullanılmış muhtemelen.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...