İçeriğe Yönlendir

Clio Rs Gordini

Onur Bulut

Recommended Posts

Onur Bulut

İlk haberde yanlış resim kullanılmış muhtemelen.

Haklısın abi eski kasa çünkü bende haber tarihine bakınca bu kasa üretilcek sandım şaşırdım  :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Renault tüm modellerinde 5 yıldız alan tek firmadır.

2000 senesinde Clio ilk cıltığında 4 yıldız alarak ( o sırada 4 max yıldız sayısıydı) sınıfındaki en yüksek puanı almıştır.

Bunların hepsine birde R.S. faktörü girince güvenlik tavan noktada.

Ben 3-4 sene öncesi Clio Rs ile büyük bir kaza yaptım araç pert oldu allahtan Clio Rs ti o an altımdaki araç.

Ya can birak allahini seversen araba mi yapiyor röno, goturgec iste... al bir fiesta st veya tdci gercek arabaya bin, durumun iyiyse focus al bmw ayari :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sende abicim veriyorsun gazi sonra alacam bi tdci herkesi gececem :D

Yasasin fiesta yasasin focus :D

Bakma sen tırtlarıöver e :)  renoğğ iyidir ama rs i  :biggrin:

Bu arada bu Clio Rs gördüngüü gördünngü (Oğuz Yılmaza özel) edışın fenada değilmiş.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Clio Rs Elöversavardoni edışın çıksın, almazsam ne olıyım  :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sende abicim veriyorsun gazi sonra alacam bi tdci herkesi gececem :D

Yasasin fiesta yasasin focus :D

İmkanın varsa durduğun kabahat, herkesi geç tabi iyidir dizel'in sürat'i :) Ferrari Porş Lambo hatta Veyron bile dizel'e geçecek, verimsiz derler benzinli motor için, yaktığı kadar gitmiyormuş Enzo Ferrari mesela :D Veyron desen müsrif bir depo ile 30 dk gidiyormuş testlerde.

Ford apayrı bir olay,bir yol tutuyor anlatamam abi.Daha ESP ışığını yakabilmiş değilim foccusda :p

Yanmaz, o bir Ford yol tutuş dehası dünyanın en sağlam arabası

Yakmıyor abi,hatta esp falan boşa koyulmuş.Araba deli gibi yol tutuyor yazık

Pis vosvosçu sonunda sen de qanladın canavarı, benim Focosom varken L viraja 200 ile girer viraja otursun diye el freni çekerdim, el fren telleri kopardı ama araba yoldan kopmazdı işte böyle bir şey Ford Focus, tabi Fiesta da aynısı sadece kasa boyutu küçük.

Clio Rs Elöversavardoni edışın çıksın, almazsam ne olıyım  :D

Megane RS ElöverTümFordlarıEzer Edition çıkıyor az bekle ilk senin triportörü ezecem Balıkesir yollarında :D

Eskiden patinaj çekmeme izin vermezdi artık veriyor sadece en gerekli ve çok yerinde müdaheleleri yapmaya başladı. Lastikler eskidiğinden limitler azaldığından mı kullandıkça doğru şekillendiğinden mi bilmiyorum.

Vay be araba değil Cyborg anasını satiim, yapay zeka Aveo.  Murat sen ne yiyip içiyorsun annem ? Bayat bişey mi yedin dokundu vıy ?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Neden bilmiyorum ama sadece :D

Offf offf birine birşeyi kabul ettirmek için ne yapmak gerekir bilen varsa söylesinde yapalım , neden tebrik etmek yerine sürekli hayır öyle değil böyle deniyor anlamıyorum :(

Albert Einstein ne demiş ?

- insanlarin önyargilarini yikmak, atomu parcalamaktan zordur...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Abi aveo,yagiz avci,opel,multijet,Gm motors ,aveo hepsinden nefret ediyorum

Hehe Murat senin kayışı koparttı sonunda... :D bir ricam olacak Opel i ayri tutsan nefretinden olur mu ? Ben astra mi cok severim muhalif olmayalim durduk yere zaten surda azinligiz ;)

Babam Renault Mais babama çok teşekkür mektubu gönderdi.

Baban reno mais miydi ???

Niye tek degilde cok tesekkur mektubu gonderdi ? Hizlarini mi alamadilar yoksa en satilmayan elde kalan arabalari mi aldiniz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Masallah babana hurmet saygimiz sonsuz. Ama uzulme sende cok plaket alacaksin Gm Fiat Chevy onlarin fahri avukatin oldugun, bila bedel onlara karsi sinek osursa bile korudugun icin yakinda sana bi dolu plaket verecektir. Gm Ceo'sunun tek yapmasi gereken google a aveo yazmak sonra senin 1001 tane methiyene illa ki rastlar plaketini bizzat takdim eder

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Ben iyiye iyi derim.

OPC'ye iyi demeyen çıkmaz piyasada ama Nurburgring'de güvenmiyorlar ki resmi test yapmadılar şu zamana kadar..

Resmiyette en iyisi Megane Trophy mi? Evet, o yüzden Opel Megane'yi geçene kadar taç Megane RS' te :yes:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali abiii! Linkli alıntıyı siler misin ifşa team basmasın burayı.

Silmem... Once soz ver bir daha AVEO -FUN - GM yazmayacagina ovmeyecegine :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar,

Forum karşılıklı sohbetiniz için değildir. Açıkçası okurken içim bayıldı. Bırakın, insanlar Clio RS için yorumlarını yapsınlar. Diğer markalar başka başlıklarda görüşülür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Deli raporum olmasa burada dolanacak bir çevrem yok :)

İyi tamam sana atış serbest o zaman Muratçım, kafana göre devam ama benim arabalara dışkı atma ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Şu an CNBC-e 'yi açın Yağmur Adam filmindeki adamla aynı hastalıktan raporum var benim :)

O zaman yarin sabah ilk isim trafige seni ihbar etmek , madem reymınt'sın araba kullanazsin. Ama seni kibris a goturcegim kumarhaneleri soyariz birlikte sonra ben sana üttüğümüz paralar ile 20 tane Aveo Fun alirim degistirip binersin

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ya can birak allahini seversen araba mi yapiyor röno, goturgec iste... al bir fiesta st veya tdci gercek arabaya bin, durumun iyiyse focus al bmw ayari :D

Bugün 0-100km hızlanması 6.7sn olan bir fiesta ST150 ...... Devamını ileri sürül eğitimlerinde açıklıyoruz :) tdci bu eksik değil dci gibi tdi gibi karıştırmayalım 4 harfli ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...