İçeriğe Yönlendir

Ford Ranger Tavsiye Edermisiniz

Kazım Korkmaz

Recommended Posts

Kazım Korkmaz

merhaba arkadaşlar 

uzun zamandır ford ranger gibi navara hılux l 200 gibi modelleri araştırıyorum..

sıfır olsun 2 el olsun bir türlü karar veremedim 

ama bir ark da 2004 model ford ranger var 

bu aracı kullanan ark biraz tanıtabilirler mi

aracı genel de ormanda odun çekmek için kullanacam bilirsiniz köy yollarını genel de oralarda kullanacam bu araç oraya gider mi?

ayrıca fiyat olarak nasıldır....

max fiyat 30.000 tl 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-2004-ford-ranger-xlt-4x4-hatasiz-132551775/detay

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

amaç yük taşımak ise genel başlıklara bakmak daha mantıklı.
Servis ağı,

kronik arızalar,

parça fiyatı vs. gibi ama amaç arada arazi kullanımı olucaksa, offroad'ta olucaksa benim aklımdaki iki seçenek;
Nissan NP300

Mitsubishi L200

tam detay nilmiyorum ama yeni kasa rangerda iyi galiba :) 

Yorum bağlantısı

Ali Cihangir arkadaşımızın bir yazısıs vardı nerede olduğunu hatırlamıyorum ama Ranger konusunda olabilir.Konuyu görür ise güzel yorumlar diye düşünüyorum.

Yeni Ranger lar diğer araçlara oranla daha kullanışlı olabilir.Forumda L200 kullanıcımız var mesala.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Kullanım çeşitlerine göre size bir çok araç önerilebilir.. Amaç sadece gezmek ise Nissan, Ford öneririm..

Fakat yüklü kullanılacaksa ve performans aranıyorsa L200, Hilux'u şiddetle tavsiye ederim...

bu klasmanda tek firma vardır oda NİSSAN gerisi tısss..

Gerisinin neden "tısss" olduğunu sorabilir miyim?...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu klasmanda tek firma vardır oda NİSSAN gerisi tısss..

Nissan mı, o en son gelir.

1. Ranger (biraz fazla yakar)-Toyota Hilux (daha az yakar)

2. Mitsubishi l200 ve Dmax

Yorum bağlantısı
Resul Demirel

Toyota hilux tavsiye ederim kardesimde var bende bir iki kere kullandım güzel güçlü keyifli bir araçtır.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Kazım Korkmaz

yorumlar için tşk ederim de sonuç olarak hiç birşey anlamadım herkes birşeyler tavsye etmiş sağolsun ama bütçe de belli 

hee benim keyfimde hılux alacaksın yeni modelini ister ama  max 22.000    tavsiye edeceğiniz araç varsa link atabilirseniz sevinirim bu hafta hatta yarın falan olmadı rangeri almaya gidecem 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

22 bin tl ye modelli ranger fiyat performans olarak bence iyidir.Diger markalarda yuksek modelli bulamazsiniz. Mazda ve Ford kardestir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Bütçe sıkıntı değilse bu aracı almayın bence. Yani az bir zorlama ile model ve km avantajlı bir araba alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...