İçeriğe Yönlendir

Htc One Kullanım Deneyimleri

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Süper, sürekli yeni temalar vs. ekleniyor :)

Link çalışmıyor mu su an denedim ama açılmıyor
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Cooooook tipsiz olmus. O okuyucunun yeri ve sekli bu olmamaliydi. Aci gercek ama Htc bence kotuye gidiyor. :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Cooooook tipsiz olmus. O okuyucunun yeri ve sekli bu olmamaliydi. Aci gercek ama Htc bence kotuye gidiyor. :(

Donanım güzel fakat m7 ile yakalidiklari çıkışı ayni tiple devam ettirmeleri yanlış oldu, üstelik alet daha tipsiz, tip olarak bence de kötüye gidiyor, farklı şeyler çıkaran markalar hoşuma gidiyor artık, su an hepsi tırt, birtek S6 edge farklı ama oda zamsung ne yazıkki...
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Millet su vadofone un eskiyi getir 1440 tl. Ye varan indirimle yenisi al kampanyası nedir? Öylesine baktım fena değil gibi, 2 sene taahutle cazip gibi, m9 bile alınır, ne diyorsunuz bakiim....

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

adliyeden bir HTC dosyası geldi. dead pixel yüzünden 4 sefer servise gitmiş. servis format atmış geri göndermiş. detaylarını daha okumadım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Millet su vadofone un eskiyi getir 1440 tl. Ye varan indirimle yenisi al kampanyası nedir? Öylesine baktım fena değil gibi, 2 sene taahutle cazip gibi, m9 bile alınır, ne diyorsunuz bakiim....

Benim anladığım, eski telefonunu inceleyip bi fiyat bicecekler. Ona göre de indirim yapacaklar. Yok parasına almaya calismazlarsa işe yarar. Cep merkezine gidip gösterip tam öğrenmek lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Benim anladığım, eski telefonunu inceleyip bi fiyat bicecekler. Ona göre de indirim yapacaklar. Yok parasına almaya calismazlarsa işe yarar. Cep merkezine gidip gösterip tam öğrenmek lazım.

1440 a saysalar anında atlarım vallahi :)

Bir sormak lazım o zaman...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

1440 a saysalar anında atlarım vallahi :)

Bir sormak lazım o zaman...

Ali HTCoglu kardes, 1440 liraya varan demis yani o paraya Vodafoncu alsa alsa Aypinpon 6 plus i geri alir, senin telefona verecegi 350 400 bisey, maalesef ikinci elde deger kaybi buyuk hatice de ayni samsung gibi. Olmesin 2.el de telefonum diyorsan Aypinpon alicaksin [emoji1]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali HTCoglu kardes, 1440 liraya varan demis yani o paraya Vodafoncu alsa alsa Aypinpon 6 plus i geri alir, senin telefona verecegi 350 400 bisey, maalesef ikinci elde deger kaybi buyuk hatice de ayni samsung gibi. Olmesin 2.el de telefonum diyorsan Aypinpon alicaksin [emoji1]

Bende öyle düşündüm, 350 ye saymazda 800 e falan sayarlar sanırım, bu durumda aylık 140 tl ödemem lazım haybeye borca girmeye gerek yok, vazcaydim :) aypinponmu, yok almiiim bendeki daha iyi :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

1400 saysın hmn değişelim telefonları :)

1400 saysa tamamda :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
onurdursun

M7 de bir problemim var sarj %99 da takili kaldı. Kapatıp açıyorum olması gereken seviyeye geliyor sonra yine 99 oluyor neden kaynaklanır yeni surumdenmi yoksa virusmu yedi telefon

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Şimdi güncelledim acayip hızlandığını hissettim nedense, en önemlisi de pil nasıl olacak onu merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende yaptım, harbiden hızlanmış bu yahu, hani uygulama kapatma bölümü varya, oda daha hızlı, yine yaptı adamlar :) bakalım pil ne olacak.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bence hicbir fark yok. Bende zaten hizliydi. :D

Sarjimin telefon sifirlandigindan beri masallahi var. Eski tel de gunde 2-3 defa sarj ederdim. Simdi eve getiriyor%35 felan da artiyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence hicbir fark yok. Bende zaten hizliydi. :D

Sarjimin telefon sifirlandigindan beri masallahi var. Eski tel de gunde 2-3 defa sarj ederdim. Simdi eve getiriyor%35 felan da artiyor.

Zuahha seninki yavaştır, şimdide yavaş olunca anlamamışsındır  :D   benim pil aldığımdan beridir 1 gün rahat, kurcalamazsam 2 gün gidiyordu halende gidiyor :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ben pilden çok şikayetçiyim valla. Powerbank ile geziyorum artık. İlk aldığımda eve rahat geliyordum o zaman da elimden düşmezdi şimdi de

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Zuahha seninki yavaştır, şimdide yavaş olunca anlamamışsındır  :D   benim pil aldığımdan beridir 1 gün rahat, kurcalamazsam 2 gün gidiyordu halende gidiyor :)

Telefonu tam anlamıyla kullandığım için yavaş olabilir doğru. :D

2000 tl verip de sadece arama yapmıyorum. 290 tane program yüklü. :D

Yorum bağlantısı

Sorma ben de güncelleme yaptım 295 tane uygulama optimizasyonu yaptı :D klavye hızı bile artmış. Swift key kullanıyorum acayip akıcı. Uygulama geçişleri falan über hızda şuan :) animasyonlar varken bile hızlıydı ama sevmiyorum ben o geçişleri yine kapattım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...