İçeriğe Yönlendir

Focus-Bmw-Golf-Reno.kalkış Yarışması.

Hakkı Ünsal

Recommended Posts

Recep Güney

bmw nin fark atacağı belli de focus un bu sonucu alacağını da tahmin etmemiştim doğrusu :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

BMW çok güçlü kabul. Ama 184 KW ve 360 NM göre Focus 3. falan olmalıydı bence

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakkı Ünsal

Orada en son alacagım araba Focus.Şu anda focusa binme sebebim sadece motor secenegi yüzündendir.Hemen hemen hicbir gencin hayalinde focusum olsun yoktur zaten.Ne hayaller duydum audi,golf hatta eskiden saxo,106.206 hayalleri.Reno ile focus'u o katagoriye almaları bile sasırtıcı olmus: )

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Orada en son alacagım araba Focus.Şu anda focusa binme sebebim sadece motor secenegi yüzündendir.Hemen hemen hicbir gencin hayalinde focusum olsun yoktur zaten.Ne hayaller duydum audi,golf hatta eskiden saxo,106.206 hayalleri.Reno ile focus'u o katagoriye almaları bile sasırtıcı olmus: )

ben hayalini kurarak aldım abi :)hiç bir zamanda 106 saxo hayalim olmadı :D araba dediğin kaslı olucak karşıdan aman bana çarpmasın dedirtecek millete :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bence de pilotaj hatası var. Çünkü kalktıktan sonra yan kamerada focusun aniden geride kalmaya başladığı görülüyor. 1. olması beklenemezdi belki ama golfü geçebilirdi en azından.

Yorum bağlantısı

benim hayalim focus tu focus aldım bu arada saxo cu olacagima ford'cu olmak en güzeli :D:D

GT-I9100 Cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...