İçeriğe Yönlendir

İzne Çıkıyorum Istikamet Güneybatı, Tavsiyeler?

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Arkadaşlar merhaba, düğün vesilesi ile cumartesi akşam Milastayız. Sonrasında 1 hafta izinliyim Fethiyeden başlayıp geri doğru Marmaris, Dalyan, Bodrum, Göltürkbükü konaklayarak döneceğiz. Olmazsa olmaz görmem gitmem gereken yerler nedir?

Bu arada Yenikapı- Bursa araçlı olarak 64 tl ye bilet denk geldi. cuma akşam baba ocağı Balıkesirde kalıp cumartesi yola çıkacağım. Manisa-İzmir- otoban- Muğla inşallah

Yorum bağlantısı
Arif Görkem AKTAŞ

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde bir tekne turu yapmanızı tavsiye ederim. Tekne turları çok güzel manzaralar eşiliğinde Köyceğiz Gölünden başlayarak Dalyan kanallarından geçerek İztuzu Plajı'na kadar oluyor. Tabi gezi sırasında çamur banyosuna filanda gidiliyor. Eğer tekne turu yapmak istemezseniz Köyceğiz'de Ekincik Koyu'na gidebilirsiniz. Bunun dışında Gökova'da bir gün geçirmenizi tavsiye ederim. Şimdiden iyi tatiller...   :)

Yorum bağlantısı

Yani oralarda "ortam" görecekseniz Bodrum ve Marmaris. Ama ben Dünya harikası yerlerde yüzecem-gezecem diyorsanız Gökova (Akyaka) ve Datça'yı görmeden gelmeyin.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bu arada yenikapı- bursa araçlı olarak 64 tl ye bilet denk geldi. cıma akşam baba ocağı balıkesirde kalıp cumartesi yola çıkacağım. manisa-izmir- otoban- muğla inş.

Söke ovasında hareketli radar var, ayrıca söke ovası bitiminde tüneller de radar var bilginiz olsun..

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Söke ovasında hareketli radar var, ayrıca söke ovası bitiminde tüneller de radar var bilginiz olsun..

teşekkürler hayrettin bey bu aralar yakıt tasarrufu ve ölçüm yapıyorum hızım 100 civarı olacak nasipse.

tekne turunu fethiye diye planlıyorduk okuduğumuz kitaplardan ama isteğimiz temiz berrak koylarda tekneden sulara bırakmak kendimizi ( yazarken bile çok canım çekti :) )

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

yok abi no alcohol, kullanmıyorum, bulursak ayran bulamazsak didi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

kesinlikle tekne turu fethiyede yapılmalı göcek adalarına götürülüyor en temiz deniz de orası başka yer aramayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker

çok güzel yere koymuşlar radarı. millet ip gibi yol diye basıyodu.

Fethiye merkezden kalkan koylar turuna katılın. ama sorun tur yetkililerine; en sondaki dalyan koyuna gidiyormusunuz diye. saklı plajı ve mağarası olan koy. Cevdet Kaptan yazan tekne gider, ister ordan ister başka turdan alın ama mutlaka o koya uğrayan tura katılın.

Saklıkent yolu üzerinde "Yakapark" var orayada uğrayın hazır özel otoyla gitmişken. ama sakın asfalt dökülen yola girmeyin. :D

Söke Milas yolu üzerinde bafa gölü kenarında balık yemeyi tavsiye ederim. Datça yarımadasında her yeri gezin zamanınız varsa, yoksa yazı tura atın. hiç birşey kaybetmezsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Ayran derken ciddiydim burası sadece balıkesir yöresine üretim yapan yerel bir işletme. 20 yıldır ben biliyorum. enfes bir tadı var. depoyu fulledim :)Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Arkadaşlar merhaba, düğün vesilesi ile cumartesi akşam milastayız. Sonrasında 1 hafta izinliyim fethiyeden başlayıp geri doğru marmaris, dalyan, bodrum, göltürkbükü konaklayarak döneceğiz. Olmazsa olmaz görmem gitmem gereken yerler nedir?

Fethiye de mutlaka Safari tura katıl.

Su tabancasını unutma ama. :D

İyi eğlenceler.

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

çok güzel yakıt değerleri yakaladım. balıkesirde yakıt alıp sıfırlamıştım 250 km geldim Gönderilen Resim

Gönderilen ResimGönderilen Resim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrah Akdoğan

yaklaşık 2500 km civarında bir yol yaptık . çok şükür kazasız belasız döndük... fethiye saklıkent ölüdeniz çalık plajı dalyan iztuzu bodrum göltürkbükü uğradığımız yerlerin başlıcaları...hepsi ayrı güzel ana en güzeli dalyan iztuzu idi... mavi yengeçlerin yanından drnize girmek ve psikopat arsız balıklarla yüzmek güzeldi :)

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

İyi tatiller,resimler manzaralar süper

teşekkürler, tatil bitti ama çok güzel yerler gördük gerçekten...
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Saklıkent, Caunos ... güzel yerler. Önümüzdeki ay gitmeye niyetim var bakalım.

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Saklıkent, Caunos ... güzel yerler. Önümüzdeki ay gitmeye niyetim var bakalım.

saklıkentte ölüm tehlikesi olabilir yalnız. Kaderde yokmuş 20 mt önümüzde toprak kaydı insanlar gelmeyin filan diye bağırdı... Eğer suda oyalanmasaydık belkide biz olacaktık...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...