İçeriğe Yönlendir

Tekirdağ'a Gidiş Dönüş İçin Öneri.

A. Ulaş Barut

Recommended Posts

A. Ulaş Barut

25.08.2013 Tarihinde Tekirdağ'da arkadaşımın düğünü var. İstanbul'dan öncelikle otobüsle olmazsa araba kiralayarak Tekirdağ'a gitmem gerekiyor. Hangi firmalar çalışıyor Tekirdağ'a ve en son dönüş kaçta bilen yardım ederse çok sevinirim. Şu an bulabildiğim sadece İstanbul Seyahat var o da en son arabası 21:30 da :( Araba kiralamada 120 den başlıyor çok pahalıya gelecek. Bu yörelerde oturanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Düğün gecesi geri gelmeyi mi düşünüyorsunuz?

Eğer öyle ise bence araba kiralayın.Ancak benim fikrim şöyle olur,otobüsle gidilir,gece orada kalınır(otel pansiyon veya arkadaşınızın ayarladığı bir yer)sabah otobüsle geri gelinir.

Yorum bağlantısı
A. Ulaş Barut

Evet geri gelmeyi düşünüyorum. Pazartesi geri dönüş olacak Antalya ya

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Şu konuya girerken başlıkta hangi konuda yardım edeceğimizi öğrensek de ona göre yardım edebileceksek girsek daha iyi olmaz mıydı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

Kendi aracınız arızalı mı?

Ulaş bey, Pazartesi Antalya'ya nasıl döneceksiniz,kaçta döneceksiniz bilmiyorum ancak,eğer öğleden sonra yola çıkmayı planlıyorsanız dediğim gibi yapabilirsiniz.Tekirdağ İstanbul arası çok kısa mesafedir.Sabah erkenden yola çıksanız 2 saat gibi bir sürede İstanbul'da olursunuz.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Şu konuya girerken başlıkta hangi konuda yardım edeceğimizi öğrensek de ona göre yardım edebileceksek girsek daha iyi olmaz mıydı?

Tam techizat konuya dalacaksın hocam herşey olabilir :pufpuf::elisopali::insaat: .Nasıl olmuş :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Tam techizat konuya dalacaksın hocam herşey olabilir :pufpuf::elisopali::insaat: .Nasıl olmuş :fiuw:

Süper. ;) Başlık böyle olsaydı ben girmezdim mesela konuya. Ne işim var Tekirdağ'la, di mi? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Teşekkür ederim Mehmet Bey yardımınız için.

Yardımım dokunduysa sevindim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...