İçeriğe Yönlendir

Fiesta Flair Cd Çalar Arıyorum

Bahadır Kılınç

Recommended Posts

Bahadır Kılınç
(düzenlendi)

Aklıma gelen birşey daha var bizim teypler neredeyse iki teyplik yer kaplıyor ya acaba söküp yeni teyp taktıktan sonra altta kalan boşluğu kapakla kapatmak yerine kutu yerleştiremezmiyiz göz oluşturacak şekilde yani kapaklı çerçeve yerine kutulu çerçeve bulunabilrirmi acaba telefon cüzdan falan koymak için baya işe yarar çünkü  :biggrin:

kastettiğim şey şöyle;

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-fiesta-2002-2005-double-teyp-cercevesi-ce-90588583

tarihinde Bahadır Kılınç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahadır Kılınç
Bahadır Kılınç

Bahadır beni hiç dinlemiyorsun. Beyazıt gördü benim teşkilatı sor bakalım ne diyecek.. Hey gidi Bahadır. :fiuw:

Murat haklısın da dedim ya şimdilik bütçe zayıf teyp+xcarlink+hoparlör fatura baya kabarık olacak ben şimdilik idare edecek bir şey arıyorum şöyle bir sene falan sonra dediğin tarzda bir teşkilat kurucam zaten  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Murat haklısın da dedim ya şimdilik bütçe zayıf teyp+xcarlink+hoparlör fatura baya kabarık olacak ben şimdilik idare edecek bir şey arıyorum şöyle bir sene falan sonra dediğin tarzda bir teşkilat kurucam zaten  :biggrin:

Tamam kardeşim. İşin o boyutuna birşey diyemem. Sende haklısın. :good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Ömer Can ÖZAKMAN

ben de bir fiesta hastasıyım aracı uzun zamandır kullanıyorum yanlız benim müzik sistemi istediğim gibi değil flair modeli kaset calar var bu teypte bahsettiğiniz girişten var mı eğer varsa 6000 rds almadan usb ye dönüşüm yapabilirsem harika olur yardimci olursaniz sevinirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...