İçeriğe Yönlendir

Araç Logolu Yüzük

Burak ilgin

Recommended Posts

Burak ilgin

Mehmet abicim herhangi bir satış pazarlama vs için konuyu açmadımki, fiyat sordular ben de söyledim :) İnsanların parmaklarında araba logolu yüzük taşımaları bence bi hobidir. Böyle düşündüğüm için hobi kısmına açtım. Sizce yanlışsa bu düşünce kilitleyebilirsiniz. Bence problem yok.

ST 959

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Senin Ford değil Fiesta + ABS yazdırman gerekli :D

Oo benim yüzük çok pahalı ve büyük olucak demekki, Fiesta Mega+Abs+Tırtsavar+Virajda Affetmez....

Bana yüzük değil özel imalat sefef kaplama, altın varaklı şundan lazım, üstüne anca sığar bu kadar ünvan  :D

4-401x300.jpg

Sayın Bilimumtırtlarıöver ede bundan  :D

iphone-5-icin-altin-rengi-musta-knuckled

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

BMW logolu istendi bunu yaptık mehmet abicim. Ayrıca Necati abiye yorum yapmıcam dedim ama dayanamadım:) bahsettiğiniz 35 tl 2002'de.. Bi hayli zaman geçmiş 11 sene gibi bir zaman :D tak Takım'dan aldığınız devre yüzükleri seri üretimi olan bi yüzük. Adam 1 kalıp yapar 1000tane döker. Bu yüzükle o yüzüğü kıyaslayamazsınız.

ST 959

Burakcım istediğin yorumu yapabilirsin. Sorun değil. Senin şahsi ürünün veya benim değil. Sonuçta 10 yılda bu kadar zam olacağını düşünmüyorum. Seri üretim olması bizi ilgilendirmez. Biz devre olarak 6 Kişiydik. Öyle yüzlerce binlerce değil. Ankaradasın git bi fiyat al fikrimiz olsun burda ne desek boş. Sanırım bi firma daha vardı yapan ama onu hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Elinize sağlık en az fiyatı kadar şahaneymiş yüzük :D Bu da fena değilmiş aslında;

FdRPBen.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak ilgin

Necati abicim almış olduğunuz ürünler " el işi " değil. Döküm yüzük. Adam kalıp yapar ister 1 tane ister 6 tane ister 600 tane döker 1 saat içinde toplar hazır eder. Sanırım Kalem işçiliği hakkında bilginiz olmadığından böyle düşünmeniz normal. İsmini hatırlamadığınız diğer firma "Elmas-iş" ki tak takı Elmas işten ayrılma. Elmas işin sitesine girdiğinizde devre yüzüklerinin fiyatının yani döküm seri üretim olan yüzüklerin 150 200 tl arasında olduğunu göreceksiniz.

ST 959

Elinize sağlık en az fiyatı kadar şahaneymiş yüzük :D Bu da fena değilmiş aslında;

Gönderilen Resim

Bu da aynı tarz bi yüzük ;) hazır döküm ;)ekstra bi işçilik yok

ST 959

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bu da aynı tarz bi yüzük ;) hazır döküm ;)ekstra bi işçilik yok

Valla en fazla 1 senede genelde yüzüklerimi kaybettiğim için benim için döküm yada el işi olmasının bir önemi yok.. Kaybetmeyeyim yeter..

Hayır yani evlendikten sonra ne halt edecem onu bilmiyorum :D :D :D

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Oo benim yüzük çok pahalı ve büyük olucak demekki, Fiesta Mega+Abs+Tırtsavar+Virajda Affetmez....

hangi viraj, tatlı viraj mı :crazy:

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak ilgin

Valla en fazla 1 senede genelde yüzüklerimi kaybettiğim için benim için döküm yada el işi olmasının bir önemi yok.. Kaybetmeyeyim yeter..

Evlenmicen ozaman :D :D Ya da ip bağla hem daha ucuza gelir ;)

ST 959

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

parmağa perçinleyelim :D

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Evlenmicen ozaman :D :D Ya da ip bağla hem daha ucuza gelir ;)

ST 959

O ihtimali en başta geçeceksin işte.. Seneye davetiye örneğini foruma koyabilirim, hiç belli olmaz :D :D

parmağa perçinleyelim :D

Fena fikir değil aslında :tongue2::D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Görkem Tuğral

Şöyle sportif tarzda kaba olmayan kibar bir kırmızı zeminli Honda amblemı yaptırsak çok uçuk olmamak kaydıyla nekadara patlar 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...