İçeriğe Yönlendir

Antalya'dan Acemi Kareler

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Serdar Göktaş

Resimlerin nerelerde çekildiğini belirtseniz antalyayı tanımak adına daha iyi olurdu sanırsam. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

ypci.jpg

8zc3.jpg

uzof.jpg

af92.jpg

luqo.jpg

cet3.jpg

ozef.jpg

8uzx.jpg

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

e176.jpg

fdcj.jpg

ewmz.jpg

h6zh.jpg

88v7.jpg

he6x.jpg

pid9.jpg

a3qq.jpg

ulmw.jpg

Resimlerin nerelerde çekildiğini belirtseniz antalyayı tanımak adına daha iyi olurdu sanırsam.

Tam düzenleme yapamadım ama ilginizi çeken yer varsa yazarım.Hepsi kendi çekimim.Canon S3 IS kullandım.Şu an olympus sh14 kullanıyorum.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Teşekkür ederim Mehmet Abi. "Gezen İnsan" adlı sitede de paylaşmak istiyorum fırsat olunca.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

kareler çok güzel. ben de artık yarı antalyalı sayıldığım için gitmediğim yerleri merak ettim. Antalya merkezi çok fazla gezme şansım olmadı. kurşunlu şelalesi, düden şelalesi, köprülü kanyon, side manavgat en çok gezdiğim gittiğim yerler. kayak merkezine gitmeyi çok istedim ama nasip olmadı bir türlü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Elinize sağlık.Bunu nasıl çektiniz merak ettim. :unsure2:

Şansım yaver gitti.Belen dediğimiz yerde oturuyordum.Makine ile beş altı defa arka arkaya çekim yaptım ve kuşun en güzel göründüğü fotoğrafı seçtim.Atmaca veya şahin tam bilmiyorum.

Beğenmenize sevindim.Karlı olan yerler Manavgat- Akseki arasında çekildi.Gez gez bitmez.Ben Manavgatlı olmama rağmen gitmediğim bir çok yer var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Çok harika kareler yakalamışsınız.

Bu şelalenin olduğu yer neresi abi?

Saklı Cennet isimli yer.Köyün yukarısında bulunan Halitağalar Köyü'nden sonra sola girip biraz ilerledikten sonra ulaşılıyor.Güzel bir yer.Baharda ve yaz başlarında daha da güzel oluyor.Eskiden su değirmeni varmış burada.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Beğendiğim kareleri burada paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum bağlantısı
Emrullah Güler

Tam düzenleme yapamadım ama ilginizi çeken yer varsa yazarım.Hepsi kendi çekimim.Canon S3 IS kullandım.Şu an olympus sh14 kullanıyorum.

buralar neresi ? çok güzel yerlermiş eline sağlık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

kareler çok güzel. ben de artık yarı antalyalı sayıldığım için gitmediğim yerleri merak ettim. Antalya merkezi çok fazla gezme şansım olmadı. kurşunlu şelalesi, düden şelalesi, köprülü kanyon, side manavgat en çok gezdiğim gittiğim yerler. kayak merkezine gitmeyi çok istedim ama nasip olmadı bir türlü.

Kayak merkezi Saklıkent'te.. Gerçekten güzel bir kış turizmi var Antalya'nın gitmenizi tavsiye ederim..

buralar neresi ? çok güzel yerlermiş eline sağlık 

İlk 3 resim Antalya Kaleiçi'nden fotoğraflar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Son 2 resim Manavgat Uzunlar Köyü(Köyümüz).Ondan önceki 2 resim Manavgat-Konya arasında Akseki yakınlarında kışın çekilmiş yol fotoğrafları.Kayalık, deniz ve orman olan piknik alanı Alanya-Avsallar-Orman Kampı(Hem piknik, hem kamp alanı)

Yorumlarınız için tekrar çok teşekkür ederim arkadaşlar

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Antalya'nın keşfedilmiş güzelliklerinin yanında keşfedilmemiş güzellikleri de çok fazla. yazın kayınpeder ile motora atlayıp dağ yollarını aşıp çok güzel yerlere gittik. hepsi birbirinden güzeldi.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Olimpos'a gitmenizi tavsiye ederim, ağaç evlerde kalmak çok mükemmel oluyor.. Ayrıca Yanartaş'ta oldukça ilginç ve bir o kadar güzel bir yerdir..

Kayaya kibrit çakıyorsunuz, koca kaya alev alıyor.. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...