İçeriğe Yönlendir

99Bin Tl Hasar Kayıtlı Focus Hakkında Yardım

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Benim 39.700 de muayeneye giren aracı tramer 397.000 olarak yazmıştı hatırlarsınız...

Sizde rakamlar benziyor.

Arkadaş muayneye giriyor 124 binde. Bir gün sonra sonra tekrar muayneye giriyor araç 179 binde. Sonra Aracı satacak ancak tramerdeki bunu görünce Tüvtürke gidiyor. Adamlar imkanı yok değiştiremeyiz diyorlar ve araç şu anda km düşürülmüş gibi görünüyor.

Siz ne yaptınız nasıl düzelttiniz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arkadaşınız bayağı büyük riskli bir alım yapmış, satarken de bol sabır diliyorum

Yorum bağlantısı

Sizde rakamlar benziyor.

Arkadaş muayneye giriyor 124 binde. Bir gün sonra sonra tekrar muayneye giriyor araç 179 binde. Sonra Aracı satacak ancak tramerdeki bunu görünce Tüvtürke gidiyor. Adamlar imkanı yok değiştiremeyiz diyorlar ve araç şu anda km düşürülmüş gibi görünüyor.

Siz ne yaptınız nasıl düzelttiniz?

aynı durumdan benim arkadaşımın başında da mevcut.63bıne 163 bın yazmışlar.siz bu durumu düzelttinizmi?

Forumda da paylaşmış olmam lazım o zaman. Ben girerken tüvtürk kayıtlarında 39.700 görünüyor. Çıkışta yanlış yaptıklarını kabul ettiler yani. Düzeltme yapamıyorlar tramerde, belge düzenleyip mühürleyip verdiler. Yasal belge olarak kabul ediliyor.

Ben focusu satttım. Belgeyi arkadaşa verdim. O belgeyle bir sonraki muayenede düzeltecekler..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Bu şekilde bir M3 var 200 küsür bin kaydı var ve kan parası tazminat gibi bir şey duydum bende. O tarz bir durum olabilir ya da bir sıfır fazla yazılmıştır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Forumda da paylaşmış olmam lazım o zaman. Ben girerken tüvtürk kayıtlarında 39.700 görünüyor. Çıkışta yanlış yaptıklarını kabul ettiler yani. Düzeltme yapamıyorlar tramerde, belge düzenleyip mühürleyip verdiler. Yasal belge olarak kabul ediliyor.

Ben focusu satttım. Belgeyi arkadaşa verdim. O belgeyle bir sonraki muayenede düzeltecekler..

Bence çok saçma bir çözüm. Benim aracımda yanlış işlem yapılmışsa bir şekilde genel merkezlerinde veya biryerlerde düzeltebilmeliler. İnsanları madur etmenin bir anlamı yok.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

eğer aracın ağır bir hasarı yoksa neden alınmasın.

bende bunu anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kayıt esas, bir şekilde gözükmeyen veya olammaış hasar parası bile alınmış ise, satarken gördüğü muamele ikiye kesilmiş araba ile aynıdır

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bence çok saçma bir çözüm. Benim aracımda yanlış işlem yapılmışsa bir şekilde genel merkezlerinde veya biryerlerde düzeltebilmeliler. İnsanları madur etmenin bir anlamı yok.

Sayın Moderatörüm burası Türkiye :D

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sayın Moderatörüm burası Türkiye :D

Orası öyle doğru söylüyorsun :D Herşey olabilir :D

durun bir bakayım benim nüfusta kaydım duruyor mu ? :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...