İçeriğe Yönlendir

Böyle Elentraya Can Kurban:)

Ali Emre Arslan

Recommended Posts

Muharrem Ersin Başaran

Bu arabayla uzunn yola gidilmez.Göz alır bu kadar ışık. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Pehh hepsini yapmış bi banana silecek takamamış. Allah rızası için bilen söylesin o içerideki ledler ne cins bi leddir. Neon tarzında ama farklı :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Neon şerit bunlar, ebay yada aliexpress te falan satılıyordu, bir ara görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bana hiç bir kuvvet o depo kapağına ışık led med yaptıramaz... Kötü olmuş orası... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kutay Akçar

Farlar güzel olmuş.

Ön farlar sinyaller harika, muhtemelen kapatılabiliyordur ama iç ışıklar gece yolculuğunu mahveder. Ayrıca içerinin aydınlatmasıyla çok fazla oynamak zaman zaman pavyona çeviriyor arabayı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Farların sinyal ve far aydanlıtmasına geri dönmesi çok güzel gözüküyor..ince bir çalışma var..

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Olmamış. Fuar için hazırlanan abartılı araçlara benzemiş .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Araplar çok sever..

Bu araçta ben nereyi yakıp nereyi söndürdüğümü unuturum. Yanında birde bu işleri yapacak birisi lazım :D

Doğru Araplar sever ama bu  marka ile işleri olmaz. Adamlar Ferrari, Lombargini vs. den aşağısına araba diye bakmıyor :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Doğru Araplar sever ama bu  marka ile işleri olmaz. Adamlar Ferrari, Lombargini vs. den aşağısına araba diye bakmıyor :)

Züğürt araplar idare etsin işte :) Vardır arada züğürtler :D

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bagaj kapağının altındaki fren ledi çok gereksiz olmuş.. Depo kapağı apaçiliğe kaçmış ama gerisine can kurban :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...