İçeriğe Yönlendir

Hobbyking Alışveriş Sorunu

Mustafa Volkan Koca

Recommended Posts

Mustafa Volkan Koca

Forumda kamyon helikopter vs ile uğraşan abilerim kardeşlerim mevcut, yolları bu siteye düşmüştür. Teknem için malzemeler aldım kredi kartı bilgilerimi girdim onay mesajıda geldi fakat hala ödenmemiş gözüküyor sorun nerdedir?  Birde bu kargo gümrüğe takılma ihtimali nedir 76 dolar + 14dolar kargosu  . 

533254_194141090767282_773337126_n.jpg

1176109_194141087433949_2079484223_n.jpg

Yorum bağlantısı

Forumda kamyon helikopter vs ile uğraşan abilerim kardeşlerim mevcut, yolları bu siteye düşmüştür. Teknem için malzemeler aldım kredi kartı bilgilerimi girdim onay mesajıda geldi fakat hala ödenmemiş gözüküyor sorun nerdedir?  Birde bu kargo gümrüğe takılma ihtimali nedir 76 dolar + 14dolar kargosu  . 

Sizin kredi kartınızda provizyonda bekliyor mu ? çekim yapmış mı yani?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

söz konusu site türkiyeye yollarım diyor mu bunu baştan sordunuz mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Sizin kredi kartınızda provizyonda bekliyor mu ? çekim yapmış mı yani?

Ona bakamadım daha.

söz konusu site türkiyeye yollarım diyor mu bunu baştan sordunuz mu?

Türkiyeye gönderim yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Kredi kartında provizyon bekleyenler yazan yere bakın bencede.

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

chat yazan yer varmış köşede yeni fark ettim. Ricky diye birisi yardımcı oldu, erdimi anlattım şipariş kodunu istedi 48 saat içinde kargo hazırlanır hazırlanınca mail göndereceklerini söyledi. Galiba sorun yok.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

normal posta ile gelirse takılmaz  ups fedex tarzı bişeyle gelirse kesin takılır ...

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Valla bu chat olayı güzelmiş adres türkçe karakterli olduğu için kargacık burgacık çıkmış söyledim onu değiştirdi birisini yanlışlıkla 2 tane sipariş vermiştim teke düşür dedim o iptal oldu adam gık bile demedi :) sonunda hakkını helal et diyesim geldi nasıl desem bilemedim :)

normal posta ile gelirse takılmaz  ups fedex tarzı bişeyle gelirse kesin takılır ...

Air maille yollayacaklar ama gift seçeneği bulamadım. Hediye olsa daha mı az takılma olasılığı? ebaydan aldıklarımı hep gift diye yolluyorlar şimdiye kadar hiçbirisi gümrüğe takılmadı.

Yorum bağlantısı
Alper Demir

Büyük olasılıkla takılmaz. HAdi takıldı diyelim bir miktar vergi ödersiniz olur biter. Hiç canınızı sıkmayın. 4 ay içerisinde 50 dolar civarında 8-9 sipariş verdim hepsi geldi(normalde o kadar hakkım yok :) )

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Enis Kuyucu

hiçbir sorun olmaz.. o bekleme olayı da sanal kart ile yaptıysanız ya da hong kongun tatil günlerine denk geldiyseniz oluyor.. 75 euroya kadardı sanırım sorun olmuyor..

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

yurtdışı alışverişi yapıyorsanız, kendinize paypal hesabı açmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...