İçeriğe Yönlendir

Arabamı Çizmişler

Murat DEMİRHAN

Recommended Posts

Murat DEMİRHAN

Arkadaşlar hekese s.a.

Bugün akşak Nevşehir forumda arabamın sag tarafını hemen hemen 2 kapı boyunca çizmişler.Çizik tırnak girecek şekilde derin.Güvenlikle görüştüm gelip baktılar arabayı parkettiğim yeri gören kamera yokmuş.Olaydan sonra içim o kadar buruldu ki beddua bile edemedim.Allah tan bulsun dedim.Sineye sardık.

http://www.hepsiburada.com/liste/ford-2431wc1-aytozu-gri-renk-cizik-giderici-rotus-boya-seti/productDetails.aspx?productId=otelf17299&categoryId=60001060

Aracımın rengi ay tozu grisi ve bu linkte ki renkle sanırım örtüşüyor.Bu ürünü deneyen ya da fikri tavsiyesi olan varmıdır.Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

içerik standart ürünlerden oluşmakta, uygulaması çok zordur, sonuç alınır mı denemek lazım

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Geçmiş olsun.

Geçenlerde sahilde benimde aracın bagaj kapağını komple çizmişlerdi allahtan derin değildi pasta cila ile kapatmıştık.

Bende merak ettim videodaki kadar etkilimi bu urun?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Geçmiş olsun ne akla hizmet araba çizerler daha çözemedim zihinsel sıkıntısı olan insanlar bunlar.

Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

Geçmiş olsun.

Geçenlerde sahilde benimde aracın bagaj kapağını komple çizmişlerdi allahtan derin değildi pasta cila ile kapatmıştık.

Bende merak ettim videodaki kadar etkilimi bu urun?

Pasta cila alacak gibi değil sanırım.Aklıma bu üründen alıp boyacının yolunu tutmak geliyor.korkum rütuş rengi tutarmı acaba

Geçmiş olsun ne akla hizmet araba çizerler daha çözemedim zihinsel sıkıntısı olan insanlar bunlar.

Teşekkürler

Geçmiş olsun. Beddua etmediğin iyi olmuş bence..

Teşekkürler

içerik standart ürünlerden oluşmakta, uygulaması çok zordur, sonuç alınır mı denemek lazım

Boya kodunun aynı olmasına rağmen rütuş rengi tutarmı acaba fikriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar
(düzenlendi)

Hocam öğrenciler olabilir mi?Forum içi kameraya bir baktırın sizin öğrencilerden kimse oraya gelmiş mi?Anladığım kadarıyla lpgli araç park yerinde olay olmuş.Diğer bir seçenekte olay önceki akşam olmuş olabilir, dikkat etmeyince gözden kaçabiliyor.Geçmiş olsun.Ürünlere gelince sanayiden de aynı ürünleri kolayca 10-20 tl arası edinirsiniz.Fakat bu işlerle daha önce alaknız yoksa hiç uğraşmayın.Zor değil ama deneyim gerektiren bir iş.Hurda bir levhada baya çalışma yapmanız gerekli, bir de iyi bir polisaj makinası ve kaliteli ürünler.

tarihinde Ünal Doğar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

Geçmiş olsun, insan dışı bir varlık olduğu kesin...

Teşekkürler.Hiç tanımadığım insanın başına helse bile acayip üzülen birisiyimdir.Bizimde başımıza geldi .

Hocam öğrenciler olabilir mi?Forum içi kameraya bir baktırın sizin öğrencilerden kimse oraya gelmiş mi?Anladığım kadarıyla lpgli araç park yerinde olay olmuş.Diğer bir seçenekte olay önceki akşam olmuş olabilir, dikkat etmeyince gözden kaçabiliyor.Geçmiş olsun.

Öğrenci işi değildir büyük ihtimal.Bizim burda lpg ye bakan yok herkes kapalıya bırakabiliyor aracını.Birde aynaylada uğraşmışlar zağten ordan farkettik.Yani başka zaman aralığında olma ihtimali yok gibi.Kmerada öğrenci görsem ne diyebilirimki işi yaparken yakalamadıkça

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Benzer bir olay başımıza gelmişti.Siz yeter ki şüphelenecek birini yada birilerini görüntülerden bulun, sonuçta çocuk bunlar hemen birbirlerini satarlar.İnsan işi değil gerçekten de.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ilandaki ürün de özel bir malzeme yok, pasta cila, boya üstü çziği alır, astara inmiş çiziği kapatmaz

Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

anasız babasız çocuklar ... geçmiş olsun . elden ne gelirki.

Teşekkürller

Ankara da İrfan oto http://yeni.irfanoto.com/#/anasayfa denilen bir yerin

linkdeki videosunu izledim sanırım bayramda Ankara ya gittiğimde bir ziyaret edeceğim.Sonuçları paylaşırım sizlerle.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun....arabadan ne isterler onu anlamam,derdin varsa sahibine git açıl şerefsiz......

Yorum bağlantısı
Alper Demir

Geçmiş olsun. Aynı renk aracımız var ve bende de derin 2 tane çizik mevcut. Takipdeyim sizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Benim arabamın üzerinde de boya gibi siyah siyah bişeyler var, camda da var tiner çıkarmadı pasta mı yapmak lazım acaba?

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

geçmiş olsun aynısı benim başıma da geldi. şöför kapısının boydan boya çizmişler anahtar gibi bir şeyle boyanması lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Benim arabamın üzerinde de boya gibi siyah siyah bişeyler var, camda da var tiner çıkarmadı pasta mı yapmak lazım acaba?

kil + kendi sıvısı, ben meguiars ürünleri ile yağlı boya yağmuruna girmiş oto kurtarmıştım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

kil + kendi sıvısı, ben meguiars ürünleri ile yağlı boya yağmuruna girmiş oto kurtarmıştım

Kimin ki acaba :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

ay kil yu.

Bende aynı şeyi düşündüm, belki ince pasta da iş görür belki.

Kil sıvısı ne ola ki?

bu olmaz mı?

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Practical-180g-Magic-Car-washing-truck-Clean-Clay-Bar-care-product-Auto-Detailing-Cleaner/916246663.html

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

merc cla ile mercedes s500 e aynı araba dersen, buna da kil diyebilirsin, şahsen meg kullanırım, 2 tipi var, birisi agresif denen, amatör elde sorun çıkartabilir. kili sürerken şampuanlı su yaparlar, ancak üreten başka sıvı tavsiye ediyor.

Meg kil + meg 34 sıvısı kitpta yazan tarif.

sonuçta arabanın boyasını nazikçe zımparalıyorsun ben prc kili sürmem.

Kimin ki acaba :fiuw:

komşuya söyle yine yaptırsın balkonu :seytan:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Demir

Autoking'e gidin derim. http://autoking.org/kurumsal_urunler_auto-king-mini-onarim-hizmeti-verilen-sigorta-sirketleri_48.html adresinden kaskonuzda mini onarım hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.Şayet varsa kesin autoking'de yaptırın yıllık belli bir sayıda ücretsiz hakkınız oluyor.

Autoking e cumartesi gittim. Bendeki çizği gösterdim. Yaklaşık 15-20 cm kadar bir şey. Arka sağ kapı camının biraz altında. Bana dedikleri mini onarımdan yaparız. Peki nasıl diye sordum. Cam altından başlayarak alta doğru kaportadaki aracın dizaynından kaynaklanan çizgiye kadar ve en olarak da kapı boyunca boyayacaklarını söylediler. Aracın kendi hattına kadar boyadıkları için renk farkı belli olmayacak. Göz yanıltması yapacaklar. Ama yukarıda verilen link eğer gerçekse çok daha iyi bir yönteme benziyor. Eğer videodaki gibi gri arabaya uygulayabiliyorlarsa paramla yaptırmayı tercih ederim. Tabi bu benim fikrim. Ama giderseniz bendeki ak kaskoya 4 tane mini hasarım hakkı veriyorlar. Çizik uzun ise 2 hak gider gibi konuşuyorlar. Bana şöle dediler mesela "tampondaki göçük 2 hakkı alır, çiziklerde 2 hak" :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

komşuya söyle yine yaptırsın balkonu :seytan:

Yapılacak araba hazır. Ciddiyim. Hatta boyasız vuruklarıma da el atın, parası neyse anlaşırız. Pazartesi bırakırım, cumartesi alırım.

Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN
(düzenlendi)

Autoking'e gidin derim. http://autoking.org/kurumsal_urunler_auto-king-mini-onarim-hizmeti-verilen-sigorta-sirketleri_48.html adresinden kaskonuzda mini onarım hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.Şayet varsa kesin autoking'de yaptırın yıllık belli bir sayıda ücretsiz hakkınız oluyor.

Autokinge daha önce başka çizikler için başvurmuştum direk boyayyalım diyorlar.Bende boyatmaya paek sıcak bakmıyorum açıkçası.

Bugün sanayide bir boyacıya gittim.Makinayla pasta yaptı biraz daha göze batmayacak duruma geldi açıkçası.Ama hala çizik ele gelir vaziyette.Yarın hem karakola hemde savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.Belki forumdaki güvenlik görevlileri baştan savmak için ''burayı kamera görmüyor''demiş olabilirler şüpesiyle baktım olaya.İnşallah kamera görmüştür açıkçası kamera gördüyse mahkemeye verip herifi rezil etmek istiyorum.

Bu arada iyi dilek ve tavsiyelerde bulunan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

tarihinde Murat DEMİRHAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...