İçeriğe Yönlendir

2,5 V6 Mondeo Aldım

Erdem Yılmaz

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Ali abi yıllardır roll, drag vs... ile ilgilenirim senin gibi çevir kazı yanmasını ilk defa gördüm. Abi önümde durma ben duramıyorum ne demek ya :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

O aksam bir kisi daha benim arabayi 1.6 zannedip magdur oluyordu az kalsin unuttun mu abi :)

Onu hatirliyorum, senin araba kuzu gorunumlu beyaz kurttu da, video cekmenisim ona yaniyorum.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Onu hatirliyorum, senin araba kuzu gorunumlu beyaz kurttu da, video cekmenisim ona yaniyorum.

O aksamdan sacma aklimda kalan birsey var benim sen birine magirus minibus kornasi hediye etmistin sanirim :) :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali abi yıllardır roll, drag vs... ile ilgilenirim senin gibi çevir kazı yanmasını ilk defa gördüm. Abi önümde durma ben duramıyorum ne demek ya :D :D

Çakmaktaş kardeşim, sen ebeveynlerin ile ilkokula baslerken mavi onluk siyah onluk kavgasi verirken, ben w123 kasa 250 ile yan veriyordum ;) Yil ve km hesabina girersen yandin daha 100 firin ekmek yemen lazim bu bir :)

Cevir kazi diyorsun, ben seni allah a havale ediyorum, mahser gunu o geceyi insallah kayitlardan izleriz ve amelci meleklere iftira sahte beyaninin gunahinin bedelini cekmen icin serzeniste bulunurum.

Arkadaain adini unuttum v6 nin sahibinin. Abi dedi frenlerim bitik beni arkada tutma duramam sen erken hamle yap cekil dedi. Yani her denemede ben aldim 100 e kadar sonra yanima geliyordu. Son 2 deneme de onde olmama ve seyredenlerin tarafina yaklasirken erken yavasladigim icin 2 sefer mondeo onde geldi. Zaten deneme bitmisti frenleri zayif mondeo bana carpma riski olmasin diye ben yavasladim. Sizin uzaktan gecti sandiginiz bu, zaten 100 e kadar denemisiz ve 6 seferde de ben ondeydim. Bunu inkar ediyorsan allah gunah yazar...

Firavun Süha.

O aksamdan sacma aklimda kalan birsey var benim sen birine magirus minibus kornasi hediye etmistin sanirim :) :)

Dogru hatirliyorsun. emre ye (basik seat leon u olan) bosch ama minibus gibi calan dev kornalar vermistim evden ;) acaip bagiran insanlari rahatsi eden kamyon kornasi gibi biseydi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erdem Yılmaz

zsUqOrd.jpg

resimleri eklemeyi denedim umarım başarabilmişimdir

Jwxs4at.jpg

jpsU6Ip.jpg

MdKU6tx.jpgmuCd79W.jpg

BJvwxEg.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...