İçeriğe Yönlendir

Tek Taraflı Kazada Yaralanan Yolcu Sigortadan Tazminat Alır Mı?

Cüneyt Demir

Recommended Posts

Cüneyt Demir

Çok geçmiş olsun Cüneyt hocam, allah şifa versin :(

sağol kardeşim teşekkür ederim

1. Askerlik 11561500000 nci sırada

2, Bugün 10 adım 10 gün sonra 100 adım 100 gün sonra burada ocakbaşında ağırlayacağız seni inşallah.

3. Tazminatla ilgili çok bilgim yok ama gerekli müracaatları yapmanda fayda var.

Geçmiş olsun kendine iyi bak.

çok isterim murat abi..sizin gibi değerli insanların duasıyla iyi olurum inşallah..

Çok geçmiş olsun,ALLAH beterinden saklasın.   :flowers:

Büyük geçmiş olsun..

Tekrardan çok geçmiş olsun.Arkadaşların da söylediği gibi askerlik şuan önemli değil,sen sağlığına kavuş bir an önce yeter.Yanlış hatırlamıyorsam kazanız ile ilgili ilk açtığınız konuda yol kaynaklı bir kazaydı?çakıllı bir yolmuş evet buldum konunuzu.bununla ilgili karayollarına da dava açabilme imkanınız var sanırım.bir avukatla görüşmekte fayda var.

Allah tez zamanda şifa versin, saglik sihhatler nasip etsin.

Geçmiş olsun. Allah şifa versin.

iyi niyetleriniz için çok teşekkürler.varolun.

kardeşim çok geçmiş olsun öncelikle inan konuyu ilk açtıgında gördüm ama bişey yazmaya dilim varmadı inan 1999 yılında babamı kaybettim trafik kazasında o günden beri pek bişey diyemem bu gibi konularda abimde yaralanmıştı yazada ölüm oldugu için tazmınat aldık ama hiçbirşeyin ne paranın ne pulun anlamı yok can gittikten sonra allah acil şifalar versin bian önce ayaga kalkarsın allahın izniyle murat abimin dedigi gibi seni ocakbaşında agırlamak isteriz

başınız sağolsun soner abi.allah sizlere sabır versin.çok zor tabi.mevzu elbette sağlık.ama konuyu biri bana açtı ben de sizlere sormak istedim..mal mülk geri gelir elbet.yerine koyulmayan tek şey sağlık.

saygılar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...