İçeriğe Yönlendir

Airbag Işığı

Bahattin Öztoklu

Recommended Posts

Bahattin Öztoklu

Airbag ışığı yanan araç muayeneden gecer mi? Var mi bilgisi olan. ..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Salih Karaağaç

muayeneden geçmez ya airbagı yaptırmalısın yada ışığını söndürmenin bir yolunu bulmalısın

Yorum bağlantısı
Tugay Kayseri

En guzeli sarj dinoma isigi ( aku isareti) olan lambaya paralel baglayin problem kalmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Sacma degil mi ama hic airbagi olmayanlar geciyorda airbag ariza lambasi yanan gecemiyor... pejo partner araba

Yorum bağlantısı
Tugay Kayseri

Adam diyor ki kontak actinmi hepsi yanacak lambalarin araba calistimi hepsi sonecek ben sirket araclarinda cok ugrastim ozellikle abs hastaligi var adamlarda

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Sinyal kolundan kaynaklanan bi arizaymis sanirim masrafli bi tamiratmis

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Benim dedigim daha az maliyetli

Dediğinizi yaptırmayı denicem :)

Yorum bağlantısı
Yildirim Karaca

arkadaşlar sorulan soruların cevabını vermeden doğruluğundan emin olalım .airbag ışığı yanar halde muayneye gittim kusurlu olarak geçtim ama halledilmesi lazım .kesinlikle geçmez diyen arkadaşlara duyurulur bu formun kurululş sebebi birbirimize yardımcı olmak o yüzden emin olmadan yorum yazmazsak daha iyi olur herkese selamlar hayırlı cuma lar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

arkadaşlar sorulan soruların cevabını vermeden doğruluğundan emin olalım .airbag ışığı yanar halde muayneye gittim kusurlu olarak geçtim ama halledilmesi lazım .kesinlikle geçmez diyen arkadaşlara duyurulur bu formun kurululş sebebi birbirimize yardımcı olmak o yüzden emin olmadan yorum yazmazsak daha iyi olur herkese selamlar hayırlı cuma lar

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı

Dediğinizi yaptırmayı denicem :)

bence basit bir arızadır, koltuk alt soketlerini kontrol edin, başka bir lambaya paralel baglamayın, allah korusun ya kaza felan olursa ne olacak, büyük ihtimal soketlerde temasızlık vardır,az ihtimal; direksiyon sarmalından olabilir, bunlar maliyetsiz şeyler,diger işlemi yaptırmak için göstergeyi komple sökecekler, ben olsam çözüm yolu bulurdum.

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

bence basit bir arızadır, koltuk alt soketlerini kontrol edin, başka bir lambaya paralel baglamayın, allah korusun ya kaza felan olursa ne olacak, büyük ihtimal soketlerde temasızlık vardır,az ihtimal; direksiyon sarmalından olabilir, bunlar maliyetsiz şeyler,diger işlemi yaptırmak için göstergeyi komple sökecekler, ben olsam çözüm yolu bulurdum.

Usta sinyal kolundan olabileceğini söyledi diger durumları eledi ama

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Defalarca airbag ışığı yanık şekilde geçtim.Hiç bir şekilde muyene için sıkıntı olmadı ve kusur falanda yazmadılar.

Yorum bağlantısı

Usta sinyal kolundan olabileceğini söyledi diger durumları eledi ama

ben hiç sinyal kolundan airbag ışıgı yandıgını duymadım, şaşmazda oto far var, net ten tam adresine bakabilirsiniz, oraya gidin selam söyleyin, sorunu hallederler, işlerinde uzmandırlar.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Bahattin Öztoklu

Evet aracı muayene ettirdik ve sıkıntısiz gecti. Servis de sinyal kolunun arızalı olduğunu sooyledi ve 1200 tl maliyet çıkardı:) tamir yoluna bakilcak artık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...