İçeriğe Yönlendir

2004 Santa Fe Nasıldır?

Misafir

Recommended Posts

Çok yakın bir arkadaşım 2004 model hundai santa fe ile pazarlığı bitirmek üzere araç 220000 de bir ay önce 1500 tl ye enjektörlere antepte bir yıl garantili bakım yapılmış, 1500 tl de alt takımlar tiriger kayışı vs.. bakımları yapılmış vites geçişleri hissedilmiyor triptonik vites , 2,0 CRDI şehir içi 400 sehirler arası 370tl yakıyo güncel fiyatlarla ,,,araçta sol çamurluk boyalı ve bağaj kapağı değişmiş başka bişey yok iç kozmetiği iyi 4x4 de otomotik geçiyor ve çalışıyor çalışmayan aksamı yok sanroof var nette piyasası 25000  29000   arasında ama gerçekte piyasa değeri nedir neye alınır neye satılır bilmiyorum araç ilk el bakımları yapılmış    24000 e bırakıyor, fiyat nasıldır kronik sorunu varmıdır piyasası olan bir araçmıdır bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum saygılar...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

40 kuruşu geçebilir bence.. 1.3 fiorino var 35 kuruşa yakın yakıyor şehir içinde.. mazot aldı başını gitti.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1700 kiloluk 4x4 aracın 20 krş yakmasını beklemek, hayal dünyasında olur herhalde. Şehir içi, 10-13 litre yakacaktır. Şehir dışı 8 litre civarı yakar. Emme manifoldu girişindeki egr hattı mutlak körlenmeli alındığında. Kalorifer suyu ısıtıcısı delinmek üzeredir. ( delinirse motor suyu hava kanalına karışıp motoru mahveder ).

Şahsen 24.000 ona verene kadar 2003-4 rav4, 2002-3 Crv alırdım. Her halükarda düşük yakıt tüketimi, ikinci eli hızlı olan aracı tercih ederdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

keyif içinse ve uzun soluklu kullanım için ne ala :) yok kısa vadeli, her an satmayı düşünebilirim mantığı ile bakıyorsanız satmak zaman alabilir ... iyi düşünmek lazım, Servet bey çok güzel anlatmış bence ...

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Şehir içinde 40 kuruş yakan bir araç şehir dışında 37 kuruş yakması için ya şehir içi, şehir dışı gibi rahat trafik veya uzun yolda bu araçla 170-180 km hızlarda gidiliyor. Ya da değerlerde bir hata var.

Fabrika verilerine göre. Şehir içinde 11.8- şehir dışında 7.7 litre gösteriyor.

hocam adam 120 yi geçmessem düşerdi diyo ama uzun yolda 160 190 km/h arası bu değerler diyor ,

1700 kiloluk 4x4 aracın 20 krş yakmasını beklemek, hayal dünyasında olur herhalde. Şehir içi, 10-13 litre yakacaktır. Şehir dışı 8 litre civarı yakar. Emme manifoldu girişindeki egr hattı mutlak körlenmeli alındığında. Kalorifer suyu ısıtıcısı delinmek üzeredir. ( delinirse motor suyu hava kanalına karışıp motoru mahveder ).

Şahsen 24.000 ona verene kadar 2003-4 rav4, 2002-3 Crv alırdım. Her halükarda düşük yakıt tüketimi, ikinci eli hızlı olan aracı tercih ederdim.

egr hattı sadece gözlemi kontrol edilecek abi yarın sabah göstereceğiz aracı tamirciler bilir değilmi??

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Sireli

50 kuruşun altında yakmaz, 24 bine bu konforda araç bulunmaz. Parasının tam karşılığı.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Egrnin kirliliği göz ile anlaşılmıyor,Vga emisyon testi, yada Egr vakfı sökülmesi ile belli oluyor. Alırsanız eğer iptal ettirirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...