İçeriğe Yönlendir

E-Bay Alışveriş Iptali

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

e bayda gezinirken incelediğim ürünü yanlışlıkla satın aldım ama ödeme yapmadım. satın alma işlemi iptal edilemiyor galiba. satıcıya mesaj attım ama çok saçma değil mi iptal edilememesi, yok mu bir yolu ?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

3-5 kere mail gelir almıyor musunuz diye(sistem tarafından) ? Hiç bir işlem yapmayın kendi kendi kayboluyor sonra :) Satıcıya mesaja gerek yoktu,çünkü ödeme yapılmadığı sürece satıcının bu işlemden haberi olmuyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İptal ediliyor. Para ödemeden iptal etmek isterseniz kısa bir form dolduruyorsunuz o kadar.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

3-5 kere mail gelir almıyor musunuz diye(sistem tarafından) ? Hiç bir işlem yapmayın kendi kendi kayboluyor sonra :) Satıcıya mesaja gerek yoktu,çünkü ödeme yapılmadığı sürece satıcının bu işlemden haberi olmuyor diye biliyorum.

Böyle değil aslında, ürünü aldığınızda satıştaki ilan kapanıyor ve sizden ödeme bekleniyor, satıcı da bu konuda bilgilendiriliyor. Eğer bir şey yapmadan beklerseniz satış sonunda iptal olur ama olumsuz puan alırsınız ve sonraki alışverişlerde sorun yaşarsınız.

Doğrusu satıcıya yazıp, satışı iptal etmesini istemek. Bu durumda onun da zararı olmuyor yanılmıyorsam, tekrar listelemek için ücret ödememiş oluyor. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Böyle değil aslında, ürünü aldığınızda satıştaki ilan kapanıyor ve sizden ödeme bekleniyor, satıcı da bu konuda bilgilendiriliyor. Eğer bir şey yapmadan beklerseniz satış sonunda iptal olur ama olumsuz puan alırsınız ve sonraki alışverişlerde sorun yaşarsınız.

Doğrusu satıcıya yazıp, satışı iptal etmesini istemek. Bu durumda onun da zararı olmuyor yanılmıyorsam, tekrar listelemek için ücret ödememiş oluyor. 

Evet bende böyle olduğunu okudum bir yerde o yüzden msj attım. hatta şimdi satıcı iptal talebim için bir form yollamış oradan iptal işlemini kabul ettiğimi geri bildirdim. . 

Teşekkür ederim paylaşımlar için. 

Yorum bağlantısı

İptal ediliyor. Para ödemeden iptal etmek isterseniz kısa bir form dolduruyorsunuz o kadar.

abi ben bu ebay i türkçe ye çeviremiyorum, senin için gerek yok ama türkçe ye nasıl çevircem, buda sorumu demeyin bazen oluyor bazen olmuyor. :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

abi ben bu ebay i türkçe ye çeviremiyorum, senin için gerek yok ama türkçe ye nasıl çevircem, buda sorumu demeyin bazen oluyor bazen olmuyor. :)

Google'dan tıklarken bu sayfanın çevirisini yap kısmına tıklayınca olmuyor mu?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

chrome otomatik çeviriyor bildiğim kadarıyla.. chrome dan aç abi sen.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arada bir indirim kuponu kazanır ürün alan kişi. Siz indirim kuponundan mahrum kalacaksınız bir kereliğine. Eğer başka bir üründe yine iptal ederseniz ürün alımızınız 1 ay kısıtlanıyor.

Yorum bağlantısı

Google'dan tıklarken bu sayfanın çevirisini yap kısmına tıklayınca olmuyor mu?

chrome otomatik çeviriyor bildiğim kadarıyla.. chrome dan aç abi sen.

iki şekil de de oldu, saolun arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...