İçeriğe Yönlendir

Fırtınayı Sattık...

Serdar Göktaş

Recommended Posts

Serdar Göktaş

2 seneden fazla süredir bindiğim, forumdaki üstatlardan görerek aldığım arabamı ev almak için sattım...

Bizim okuldan bir öğretmen arkadaşa verdim bugün arabayı. Her gün görmek üzücü olacak ama napalım, ev her zaman alınmıyor.

Bu rengi almamı sağlayan strend göksel'in arabası, mehmet mercan abinin arabası olmuştu. arabaları o kadar güzeldi ki benim de olmalıydı bunlardan. hoş onlar gibi St ye çeviremedik araçlarımızı ama... yine forumdan gördüğüm bir çok uygulamayı yapmıştım. 

Şimdi önümde daha da zorlu bir süreç var, istediğim evi bulmak ve bana ve bütçeme yetecek kadar bir araba almak. Evi alalım hayırlısı ile araba bulunur diyorum. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun hocam,ev daha önemli,buldunuzmu ev,nerden düşünüyorsunuz,aklımızda bulunsun en azından

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Hayırlı olsun araba her zaman alınır.Önemli olan kiradan kurtulmak....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Hayırlı olsun hocam,ev daha önemli,buldunuzmu ev,nerden düşünüyorsunuz,aklımızda bulunsun en azından

kira da oturduğum evi düşünüyorum ama ev sahibi nazlanıyor biraz. bugün yarın haber vermesini bekliyorum. olursa oturduğum evi düşünüyorum. olmazsa uydukent, yenişehir, kurtköy, çamlık civarı düşünüyorum. teşekkürler bu arada :)

Hayırlısı olsun..

teşekkür ederim

Hayırlı olsun araba her zaman alınır.Önemli olan kiradan kurtulmak....

Şahin abi teşekkür ederim. biz de öyle düşündük, arabayı alabiliriz ama evi almak çok zor... 

Hayırlısı olsun. Ay dediğin hemen geliyor. Kiracı olmaktansa ev sahibi olmak paha biçilmez...

teşekkür ederim Sefa abi, 3 senedir kirada oturuyorum, geriye dönüp baktığım zaman verdiğim kiraları boşa harcanmış para olarak görüyorum. arabadan önce ev almak daha mantıklı imiş, yaşayarak öğrenmiş oldum. ev alsaydım 3 sene önce aldığım evden minumum 70 bin lira kar elde ediyordum. arabadan ise zarar ettim. 

Yorum bağlantısı
Ömer Emre Çeltekoğlu

Hayırlı olsun.... Ev zor alınıyor... ama araba ev kadar zor degil... güle güle oturun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Tabiri caiz ise araba insanın neticesinin altından kaçar gider, ama ev durduğu yerde durur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Hocam hayırlı olsun. Araba her şekilde alınır. Bizim de aklımızda hep ev var. En doğrusunu yapmışsınız. Oturduğunuz ev de harika olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı haberi alırsınız ev sahibinden inşallah, şimdiden hayırlı olsun.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Hayırlı olsun Serdar hocam

teşekkürler Süha, inşallah sana da en kısa zamanda müşteri buluruz

Hakkınızdan hayırlısı...

teşekkür ederim

Hayırlı olsun.... Ev zor alınıyor... ama araba ev kadar zor degil... güle güle oturun.

teşekkür ederim, şimdiden sağolun. umarım ev sahibi de bize zorluk çıkarmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Tabiri caiz ise araba insanın neticesinin altından kaçar gider, ama ev durduğu yerde durur :)

aynen öyle abi, taş yerinde ağırdır derler yaa, ev de durdukça ağırlaşıyor :)

Hocam hayırlı olsun. Araba her şekilde alınır. Bizim de aklımızda hep ev var. En doğrusunu yapmışsınız. Oturduğunuz ev de harika olur...

bence aklınızda kalmasın, ben daha önce almadığıma çok pişmanım. zararın neresinden dönersek kar mantığıyla bakıyorum şimdi olaya. ev aldığımız zaman her sene en kötü yüzde on beş kar koyuyor. araba da artık böyle değil. tabi arabanız volkwagen değilse :p

Hayırlı haberi alırsınız ev sahibinden inşallah, şimdiden hayırlı olsun.....

teşekkür ederim abi iyi dileklerin için :)

Hayırlısı olsun.

teşekkürler Mehmet hocam

hayırlı olsun şimdiden ... :)

teşekkürler Anıl, detailing virüsünü kapmıştım senden :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Araç durduğu yerde aylık 200 tl yiyor, ödeyeceğin taksitten bunuda düşmelisin :)

Hayırlı olsun evin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Kaza yapana kadar, Piyasadaki en temiz, en beğendiğim fırtına idi :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlısı olsun. Ev elbette daha önemli. Kira dediğin zırt diye geliyor ..Gerçi kredi çekeceksen falan onunda ödemesi var ama en azından mal almış onu ödüyor oluyorsun. Hiç unutmam sene 89 da Doğan arabalarının yeni kasası çıkmıştı.. Abim araba da araba diye tutturdu. Babam dedi ki bak oğlum şu yan binada ki daireyi alayım sana bırak şu araba işini dedi. Abim de yok yaa napacam ben evi ben araba istiyorum dedi. Peki dedi babam araba sıfır alındı..

Şu anda o daire 180 bin tl .. Araba da hadi olsun o zamanın Doğan marka aracı şimdi 30-40 bin tl.. Gerisini siz hesaplayın artık :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

serdar hayırlısı olsun doğru bir karar vermişsin bence, ev için düşündüğün bütçe nedir elimden geldiğince yardımcı olabilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

serdar hayırlısı olsun doğru bir karar vermişsin bence, ev için düşündüğün bütçe nedir elimden geldiğince yardımcı olabilirim

teşekkürler Mehmet abi, ev için çıkabildiğim rakam max 210-220 aralığı. etrafında varsa bildiğin ev çok makbule geçer abi. 

Hayırlısı olsun. Ev elbette daha önemli. Kira dediğin zırt diye geliyor ..Gerçi kredi çekeceksen falan onunda ödemesi var ama en azından mal almış onu ödüyor oluyorsun. Hiç unutmam sene 89 da Doğan arabalarının yeni kasası çıkmıştı.. Abim araba da araba diye tutturdu. Babam dedi ki bak oğlum şu yan binada ki daireyi alayım sana bırak şu araba işini dedi. Abim de yok yaa napacam ben evi ben araba istiyorum dedi. Peki dedi babam araba sıfır alındı..

Şu anda o daire 180 bin tl .. Araba da hadi olsun o zamanın Doğan marka aracı şimdi 30-40 bin tl.. Gerisini siz hesaplayın artık :D

işte ben de abiniz gibi düşünenlerdendim, 3 sene önce tutturdum illa araba alalım diye. o zaman önceliğim araba değilde ev olasaydı şimdi kara geçtiğim rakamla sıfır jetta alırdım. bizde artık zararın neresinden dönersek kar mantığı ile ev almaya karar verdik. araba her zaman alınır, hem de ne arabalar alınır, ama ev kolay alınmıyor. 

Araç durduğu yerde aylık 200 tl yiyor, ödeyeceğin taksitten bunuda düşmelisin :)

Hayırlı olsun evin.

Teşekkürler Abi, daha evi almadık ama. aldığımız zaman mutlaka bekleriz :)  vergisi, mazotu, cilası, yıkaması, virüsü... çooook para yiyordu abi :D

Kaza yapana kadar, Piyasadaki en temiz, en beğendiğim fırtına idi :(

teşekkürler Göksel, sizlerin sayesinde güzeldi :bravo:

Hayırlısı olsun...

Hayırlı olsun :)

teşekkürler :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

teşekkürler Mehmet abi, ev için çıkabildiğim rakam max 210-220 aralığı. etrafında varsa bildiğin ev çok makbule geçer abi. 

serdar bu bütçe ile bildiğim güzel evler var hatta bana komşu olmak istersen o da olabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...