İçeriğe Yönlendir

2011 Focus'a Lpg Taktıracağım

Nurol ÇAĞLAYAN

Recommended Posts

Nurol ÇAĞLAYAN

2011 Focusr. Confort aracım var. Lpg taktırmayı düşünüyorum. Önereceğiniz marka ve Ankarada usta varsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

benim tanıdığım ferhat usta var.ankara ivedikte,ilk önce brc mavidenizlerde idi ama şimdi ayrılıp kendi yerini açmış uzun zamandır ayara gidiyorum bence işinde çok iyi isterseniz bir araştrın gerekirse numarasını verebilirim.(hiçbir şekilde yakınlığım yoktur).

saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Onur Durmaz

Marka olarak,

- Fiyat ve performans açısından Zavolli

- Sade fiyat açısından Atiker

- Sade performans için Prins

- Orta yollu birşey için BRC

Yanlız unutmamanız gereken çok önemli bir konu var ki o da LPG montajını yapacak kişinin mahareti. Kasaba düşerseniz ne taktırırsanız taktırın canınız yanar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alirıza Yaman

2011 Focus'uma Landirenzo taktırdım ustam on numaraydı çokta memnunum 6 ayda 16.000 km yaptım Muş'un Samsun Sinop İstanbul Eskişehir gitmediğim yerde kalmadı tık demedi çok şükür usta çok önemli.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

valla ben atiker kullandım çok sıkıntılar yaşadım  bi türlü çözen bulamadım şu anki aracımda lovato mevcut  çok memnunum tavsiye ederim :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bir önceki aracımda Atiker vardı.Hem sorunsuz,hemde çok az yakıt tüketimi vardı.Performans açısından çok farkını görmedim.

Hangi marka olursa  olsun işlemi yapan usta işinin ehli olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

2A mühendislikte BRC MY11 Pipolu Kit taktırdım. Gayet memnunum. Delme, kesme, biçme yok. Orjinal kiti takıyorsunuz sorunsuz. Şehir içi 25KRŞ, Uzun yolda 21Krş a kadar düşebiliyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...