İçeriğe Yönlendir

Bir Radarda Benden .84 Km Ile Ceza Yemişim :)

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

oktay abi senle buluştuğumuz  gün ankaraya gelirken radar cezası yemişim daha yeni geldi . o değilde araba yakışıklı çıkmış .

insanın sırf böyle resim çektirebilmek için ceza yiyesi geliyor :D :D :D

sD443ds.jpg

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun...Kameraya sellektör atsaydınız  :biggrin: daha yakışıklı çıkardı  :D

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

sağolasın ben istanbul gezisinden kesin gelecek diyordum aradan bayaa zaman geçti ve alakasız bi zamanın , ankaranın cezası geldi . o değilde güzel çıkmış delikanlı :)

Geçmiş olsun...Kameraya sellektör atsaydınız  :biggrin: daha yakışıklı çıkardı  :D

abi bilsem affedermiydim hiç :D

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Bir dahakine demiyorum o zaman  :D

aynen abi :) bi dahaki radar maceramı mazda 323 le yapmak istiyorum tek farı kaldırıp resim çektirecem :D

Yorum bağlantısı
Misafir

aynen abi :) bi dahaki radar maceramı mazda 323 le yapmak istiyorum tek farı kaldırıp resim çektirecem :D

:D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Geçmiş olsun, Angara'da her yerde var bu kameralardan. Darısı İzmir'in başına....

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Geçmiş olsun, Angara'da her yerde var bu kameralardan. Darısı İzmir'in başına....

bi yönden iyi  bir yönden hız sınırlarının azlığından dolayı kötü bence . acelesi olan birinin hız sınırı hiç umrunda olmaz ayrıca yavaş ilerlemek trafiğide sıkıştırır diye düşünüyorum .

acaba o yolda hız sınırı kaçtıda ben 84 le ceza yedim ? 

4 - 5 şeritli yol koskoca 

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Diğer illeri bilmiyorum ama Ankara'da bu aralar felaket ceza yağıyor,4-5 ay öncesinin cezaları geliyor.Mesai arkadaşıma nerdeyse her gün radar cezası geliyor.Hep aynı yerden(eşref bitlis)yemiş cezayı çocuğun maaşı cezalara yetmiyor o kadar çok...

Yavaş gitseydi dediğinizi duyar gibiyim ama 62 km hızla da ceza yenmezki..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Diğer illeri bilmiyorum ama Ankara'da bu aralar felaket ceza yağıyor,4-5 ay öncesinin cezaları geliyor.Mesai arkadaşıma nerdeyse her gün radar cezası geliyor.Hep aynı yerden(eşref bitlis)yemiş cezayı çocuğun maaşı cezalara yetmiyor o kadar çok...

Yavaş gitseydi dediğinizi duyar gibiyim ama 62 km hızla da ceza yenmezki..

katılıyorum . ibrenin hata payınıda düşünmek lazım . mesela önceki arabam 20 km fazla gösteriyordu . aşağı göstermiş olsa 50 ile gidiyorum zannedip 70 le ceza yerim . tamir edilir ama arızalı olduğunu kimse düşünemiyor .

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

bi yönden iyi  bir yönden hız sınırlarının azlığından dolayı kötü bence . acelesi olan birinin hız sınırı hiç umrunda olmaz ayrıca yavaş ilerlemek trafiğide sıkıştırır diye düşünüyorum .

acaba o yolda hız sınırı kaçtıda ben 84 le ceza yedim ? 

4 - 5 şeritli yol koskoca 

Hız sınırı %10 dan %30'a kadar aşılmış dediğine göre muhtemel hız sınırı 70 'dir.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

hiç hatırlamıyorum öyle bi tabela hatta bu ankaraya giderkenmi dönerkenmi onuda hatırlamıyorum .

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

hiç hatırlamıyorum öyle bi tabela hatta bu ankaraya giderkenmi dönerkenmi onuda hatırlamıyorum .

Ben de yabancı bir şehire gittiğimde sürekli navigasyonu kullanıyorum. Sizin ceza yediğiniz yeri navigasyondan kontrol ettiğimde de 70 çıkıyor hız sınırı, muhtemelen de doğrudur. Radarlar gerçek hızı ölçüyorlar bildiğim kadarı ile ve sizin araç içi kadran  hızınız bu durumda muhtemelen 90 oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Ben de yabancı bir şehire gittiğimde sürekli navigasyonu kullanıyorum. Sizin ceza yediğiniz yeri navigasyondan kontrol ettiğimde de 70 çıkıyor hız sınırı, muhtemelen de doğrudur. Radarlar gerçek hızı ölçüyorlar bildiğim kadarı ile ve sizin araç içi kadran  hızınız bu durumda muhtemelen 90 oluyor.

muhtemelen öyle olmuştur . yapacak bişey yok . 

resimlerin hatrına öderim artık cezayı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Bugün Ostim vergi dairesine uğradım, içeride yılan gibi 100 metre kuyruk vardı, herkesin elleriinde cezalar.. Geçen hafta 1 tane dün 2 tane bugün de 3 tane ceza ödedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Ankara için şehir içi 77 üzeri gitmemek gerekiyor, geçmiş olsun. Bu ara herkes ceza yemiş, şu cezalar toplu gönderildi meselesi sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

77 km hız limiti, gösterge hatasını da dikkate alırsak 80 diyelim. Bu hız çok da düşük değil, hem az yakar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

bende izmire yeni geldim.baktım hiç bi yerde gamara yok...hep böyle olsa   :kutlama:  :dance2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Polisler denetimleri sıklaştırdı... 

Bugün ceza yiyenler başlıklı bir sabit konu açalım :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi bu senin fotoğrafı çeken kameralarda ekran takılı oluyor. Üzerinde 70 altında otomobil yazıyor. Sınır 70. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

GEçmiş olsun sen sevmediğim bir park birde radar cecası :biggrin: sadece ikisinden ceza yiyorum da ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Abi bu senin fotoğrafı çeken kameralarda ekran takılı oluyor. Üzerinde 70 altında otomobil yazıyor. Sınır 70. :)

kaç yıldız bugün yarın derken focusa kısmetmiş hızdan yemek sağlık olsun  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...