İçeriğe Yönlendir

Marşpiyeyi Vurdum, Ne Yapılabilir?

Misafir
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Misafir

LdqH5Fl.jpgarkadaşlar formda yeni oldugum için hatalarımdan dolayı şimdiden özür dilerim tüm üyelerden.2006 model focus ghia aracım ile U dönüşü yaparken kaldırıma vurdum dar aldıgımdan dolayı masraf ve yer konusunda yardımlarınızı bekliyorum.kaskom var denizlide bulunuyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...C3ayOdM.jpg

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Geçmiş Olsun nerden baksanız 200 lirayı bulur bunu yaptırmak. Kaskonuzu bunun için bozdurmayın derim ben ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

özgür bey hangi kaportacıya gittiysem 400tl den aşagı fiyat vermediler ve sonucun beni tatmin etmiyecegini söylüyorlar servis 1750 tl diyor kaskoyu bozalım dedıler ne yapacagım bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

serviste sakın yaptırmayın. orasını kesip yerine yenisini kaynatıcaklardır. kaportacıda düzelttirin. 

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Ben olsam yaptırmam. Satarken ayrı bir dert oluyor sonra. Ben bu şekilde binemem derseniz orası ayrı tabi.

Geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence de acele etmeyin yaptırmak için,bu şekilde de binebilirsiniz,kaportacıya düzelttirin 400 tl çok ,uygun yapan bir yer bulabilirsiniz,kasko yu bozdurmaya değmez

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Benim de marşpiyellerde sıkıntı vardı,servise çekerken çekici araç zarar vermiş. İnsanı rahatsız ediyor göze hoş gelmiyor. Devamlı gittiğim özel ford servisi kaskon varsa abi kaskodan yaptır dedi. 450 tl'ye kadar MİDİ ONARIM PAKETİ var kaskonuzu bozmuş sayılmıyorsunuz seneye fiyatı da arttırmıyor.Ben de bu yüzden aracı bıraktım 2 günde hallettiler cebimden de para çıkmamış oldu sonuçta 1850 tl kaskoya para ödedim.

Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

bence acele etmeyin önce iyi bir araştırın 400 tl lik bir hasar yok aracınızda ... bazı uyanıklar sizin içinizin yandığını görünce fiyatı şişiriyorlar ... panik yapmadan araştırın ... ben bu tip hasarları asla araştırmadan yaptırmazdım  ... siz ustaya burayı kaça yaparsınız diye sorunca asılıyorlar fiyata ... gidin '' komple pasta cila yaptırıcam aracımı bu arada şu marşpiyeride aradan çıkarsak kaç para '' diye sorunca ve fiyata bir de öyle bakın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Biraz düzelltrip üzerine maşpiyel kit i takın ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

tamda izin bitecegi gün oldu şimdi şırnaktayım burda usta kaportacı degil bisiklet tamircisi bile yok desek yeridir arkadaşlar ancak beş ay sonra memlekete gidebilirim acaba üzerinden kış geçse problem olurmu ki??

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

autoking yapabilirmi acaba bunu arkadaşlar mardine gitsem orada şubesi varmış...

Yorum bağlantısı
Misafir

tamda izin bitecegi gün oldu şimdi şırnaktayım burda usta kaportacı degil bisiklet tamircisi bile yok desek yeridir arkadaşlar ancak beş ay sonra memlekete gidebilirim acaba üzerinden kış geçse problem olurmu ki??

hiçbişey olmaz.yazın havalar düzelene kadar bekleyin.

Yorum bağlantısı
Cumali Serkan DÖNER

geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Biraz düzelltrip üzerine maşpiyel kit i takın ;)

Aynı fikirdeyim.

Düzeltmesi en zor olan yerlerden biri. 

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Marpiyel banada mantıklı geldi.. 

Geçmiş olsun 

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

1-satarken marşpiyel niye sorun çıkarsınki ? anlamadım

2-hiçte yapılması zor biyerde degil,,,ben yaptırdm,yapanda eşimin hala ogluydu,yanımda yaptı elektrikli vakumla düzeltti,macun çekti,parça boya attı.

3-kesinlikle yaptır,görüntü çok degişiyor,

4-fiatına bişey diyemiyecegim,hele hele serviste kesinlikle yaptırma bence, sanayide yaptır.

Yorum bağlantısı
Can Ergül

Merhaba, ben geçen hafta yaptırdım marşpiyelimi. Ama benim hasarım sizinkinden çok daha fazlaydı. Hem arka kapı çamurluk ağzı, hem 2 kapı altı birleşim yeri, marşpiyelin 2 ayrı yeri hemde öyle böyle bi ezilme değil :) ve çamurluğun en alt kısmı.

Düzeltilip boyandı. Toplamda 500 lira ödedim. Sizin hasarınız en fazla 150- 200 lira tutar, gördüğüm kadarıyla sadece marşpiyel ve çamurluk, kapılarınıza hiç değmemiş gözüküyor.

Kaskonuz varsa mini onarımdan yaptırırsınız. 

Benim yaptırdığım tarafın fotoğraflarını koyayım bilgi vermesi açısından..

tbqmn.jpg

Üstteki fotoğrafta sadece çamurluk ağzı ve marşpiyelin bozukluğunu görüyosunuz. Son haline ön çamurluk ve  kapı altları bitişme yerleri de eklenmişti, 

tbqjx.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

beş  ay daha şırnaktayım sanayi yok  denecek ölçüde burada bekliyecegiz artık yapacak bir şey yok sanırım  :(

Yorum bağlantısı
Misafir

Öncelikle geçmiş olsun benimde başıma geldi böyle birşey bu kadar yoktu ama yarısı kadardı sanayide tanidik bir kaportaciya 20 20 de boyacı ya 40 tl ye yaptılar sağolsunlar.. Autoking 350 tl istemisti :)

Yorum bağlantısı
Misafir

bekiliyecegim kararımı verdim şırnak gibi bir yerde ugraşmaktansa izinde işin ehli  birine yaptırırım artık 

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun...Çekerek düzeltilip ve boyama işlemi ile tertemiz olur,ama iyi bir usta şart.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...