İçeriğe Yönlendir

En Eski Sahibinden.com Internet Tüccarı Kim ?

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver

Bugün Spo için ilan açarken dikkatimi çekti, 10 Aralık 2002'den beri Sahibinden.com'a üyeymişim, zaman çabuk geçiyor :)

2001 model Focus Sport Trend arabamı satmak için üye olmuştum, tabi o ilan yok olup gitmiş pasif ilanlarımın içinden.

Onlarca ticaretim oldu Sahibinden.com üzerinden, araba aldım, elektronik ürün aldım-sattım, araba sattım evimi kiraya verdim. 

Çok faydalı ve cebe dost bir site aslında, düşününce ne güzel arabaları burdan buldum aldım, alırken kazandım, satarken yine burdan ilan verdim çoğunda kazandım, azında zarar ettim.  

Çakal galericilerin elinden bizi baya kurtardı bu site ve alıcı ile satıcıyı direkt buluşturdu. 

Bakalım forumdaşlardan en eski kim üye sanal oto-eşya-emlak ticaretinde, imkanı olan eklerse tarih ve kendi üyelik adını, eski tüccarları tanımış oluruz. 

Ali Elöver //  10 Aralık 2002 // 2 ay sonra 11 sene dolacak. 

JkWEL.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Üyelik Tarihi 05 Temmuz 2001

:D  :D

Lokman abi vurdu ve gol oldu :bravo:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

durduk yere siteye girdim tarihi hatırlamak için :)

Üyelik Tarihi 08 Nisan 2008

Aynen :) Üyelik Tarihi 13 Haziran 2010

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Onlarca ticaretim oldu Sahibinden.com üzerinden, araba aldım, elektronik ürün aldım-sattım, araba sattım evimi kiraya verdim. 

Çok faydalı ve cebe dost bir site aslında, düşününce ne güzel arabaları burdan buldum aldım, alırken kazandım, satarken yine burdan ilan verdim çoğunda kazandım, azında zarar ettim.  

Bakalım forumdaşlardan en eski kim üye sanal oto-eşya-emlak ticaretinde, imkanı olan eklerse tarih ve kendi üyelik adını, eski tüccarları tanımış oluruz. 

Maliyeden aradılar şimdi, Koç holdinng'de işlerini bitirip sana geliyorlarmış. :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

2009..kendi paramla kendime ait ilk arabamı aramak için üye olmuştum..

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

önce www.arabam.com vardı, site canlanacak pek yakında önerilerinizi bekleriz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Detay alalım.. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

3 Nisan 2001 'de üye olmuşum.

Ali Bey, birincilik sizde, bravo...

Üyelik Tarihi 05 Temmuz 2001

:D  :D

Lokman Abi, sen de geleceği gören bir tüccar tipi var zaten. 

Arabam.com şu anda daha çok galericilerin tekelinde, fiyatlar daha reel SC'ye göre. 

Sahibinden.com aldı yürüdü, yetişmek çok zor olacaktır.

İmaj ve bilinirlik ve en önemlisi güncellik konusunda gelişmesi lazım, bireysel kullanıcılara ait 2011 yılı 1. ay ilanları hala güncel, arabalar bitmiş pert olmuş ilan duruyor.   İşiniz zor Ayhan ;) 

Sahibinden.com = Turkcell

Arabam.com = Avea, Vodafone

Araba.com = Telekom sabit hat

Otomax vardı o da yalan oldu, fena değildi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...