İçeriğe Yönlendir

Sizce? 22Ay Garantili Note 2 Mi? Sıfır Gm Discovery'mi?

Berkay Özdemir

Recommended Posts

Berkay Özdemir

Merhabalar telefon alma arifesindeyim ..

Ben normalde GM Discovery almak üzereydim , arkadaşım nakite sıkıştı ee GM ye bu kadar para vereceğine 800'e benim telefonu vereyim sana dedi.. 

Bende haliyle kararsız kaldım , aklım note 2 de , ancak GM discovery incelemelerimde çok çok olumlu. 

Note 2 tamda ihtiyacım olan telefon aslında. Ama GM de işimi görür gibi .. (İŞTE BU DÜŞÜNCE ÇILDIRTCAK)

Simdi asıl soruya geliyorum..

* Çiziksiz , Kutulu 1400 TL faturalı.. 22 Ay Samsung garantili 2.El bir bir Note 2 mi ? (800TL)

* Sıfır telpa garantili General MOBİLE Discovery mi? (625TL)

Konuyu yanlış yere açtıysam , affola. 

Hepinize şimdiden iyi bayramlar diler , keyifli ve aktif forumlar dilerim :) 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

aynen note2 hiç düşünme naktim olsa ben alırım derdim :D :D  note 2 yi :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

İhityaç meselesi aslında.Ama siz note2 için tam işime yaracak telefon demişsiniz.Güvenilen ve garantili bir 2. el bence değerlendirilir.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

gm yi daha ucuza alabilirsin  sitelerin kampanyaları var  ve kart kampanyaları var . 550 tl civarına geliyor Hatta en para ile daha da aşağı olabilir. Şimdi burada link paylaşmıyorum geçen hafta içi arkadaşa aldık ve memnun . Fakat hangisi diye sorarsan eğer ;  ilk önce ihtiyaçlarını ve telefondan beklentilerini göz önünde bulundur ve ona göre tercihini yap. 

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Tabi ki note 2 ikisini mukayese etmeniz bile yanlış diyebilirim hatta note 2 selefinin en iyi telefonlarından biridir. Ben de direkten dönüp note 2 yerine S3 aldım fakat hala kafam note 2 de. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tamamen ihtiyaca göre karar ver, büyük ama soluk bir ekran ve işlevsellikmi, yoksa daha ele gelen işlevsel ve ekonomik bir cihazmı, ekran boyutu dışında özel sebeblerin yoksa (note2 kötü demiyorum bu arada) ben olsam Gm alırdım, çünki özel ihtiyaç yoksa yeni her zaman daha iyidir, ayrıca yeni daha ekonomik :)

Bak Ayhan Onaran arkadaşım ne demiş...

"Bu tip ürünler alınırken birazda artık kullan-at mantığı ile hareket ediliyor.Yani alınan bu telefon en az 1-2 sene idare etse kullanıcı yine memnun kalıyor. Zaten 1-2 sene sonra başka modellere geçiş yapıyor.. 2.elden ziyade artık bilgisayarlar,laptoplar yada telefonlar eşe dosta akrabalara veriliyor.. Sonrada çöpe  :D"

bence haklı, ekonomik olanı al ve geç :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

Arkadaşın vazgeçmeden veya aklını biri çelmeden acele et bence. :)

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

note 2yi,öyle telefonlarla nasıl aynı kefeye koyarsın,aynı kulvarda yarıştırırsın? .karar sizinde iki tane GM verseler bile yine notu alırdım ben..

Tabi ki note 2 ikisini mukayese etmeniz bile yanlış diyebilirim hatta note 2 selefinin en iyi telefonlarından biridir. Ben de direkten dönüp note 2 yerine S3 aldım fakat hala kafam note 2 de. :)

aynı hatayı bende yaptım,eşime note iki alayım sana dedim oda s3 dedi.şimdi diyoruzki keşke note2 alsaydık.bigün kendime note2 alacagım.hala hayalim.sadece şuan okadar para vermek istemiyorum.,ucuzlasın veya saglam ikinci el hasplı alırım sonra.

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Şuan için Note 2 alırsam daha kullanışlı olacak gibi geliyor. Ekran boyutu v.s dediğim gibi tam işimi görecek gibi. Arkadaşı arayıp söyledim akşama kadar satmayacak. Kamerası desen zaten GM den iyi. 

Şuan için tek sorun 2.EL olması.. 

Az sonra tekrar Electro Wolrd'e gitmek için yola çıkacağım. Tekrar doya doya kurcalayıp karar vereceğim...

Değerli yorumlarınız için çok çok teşekkürler, Note2 nin bu fiyata bir fırsat oldugunu birkere daha anladım.. 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

7 aydan fazla oldu sanirim kullaniyorum. Servisi disinda memnunum. Discovery bununla yarisamaz. Ayrica note 2 nin ekrani soluksa diğer bütün tekefonlarin ekranlari ölü. (Ips haric) 800 tl iyi fiyat. Bende yakinda durumu toplarsam elden cikarip iphone'a gecmek istiyorum.

Kamerasi, islemci, ekran, kullanim herseyiyle 4 4luk bir telefon.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Note 2 tabi düşünüyor musun hala

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

7 aydan fazla oldu sanirim kullaniyorum. Servisi disinda memnunum. Discovery bununla yarisamaz. Ayrica note 2 nin ekrani soluksa diğer bütün tekefonlarin ekranlari ölü. (Ips haric) 800 tl iyi fiyat. Bende yakinda durumu toplarsam elden cikarip iphone'a gecmek istiyorum.

Kamerasi, islemci, ekran, kullanim herseyiyle 4 4luk bir telefon.

Gerisine lafım yokta ekran harbi soluk be Mert, ilk aldığımda ekran ışığını kapamışlar sandım ama sondaymış, note3 te durumu düzeltmişler ama note2 harbi soluk,  İps iyi evet ama Super LCD3 olup dahada iyi olanlarıda unutma :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi soluk değil ya ben çektiğim fotoğraflara bi burda bakıyorum bi bilgisayarda. Aradaki fark bile yeter bence. Ama ekran isigi biraz yetersiz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi soluk değil ya ben çektiğim fotoğraflara bi burda bakıyorum bi bilgisayarda. Aradaki fark bile yeter bence. Ama ekran isigi biraz yetersiz.

Hah, doğru aslında, ışıkta yetersiz, esas sıkıntı bu ama note3 yanına gelince fark bariz oluyor.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ben dahil herkesin GM'i seçmesinin en önemli sebebi hem sıfır olup hem de 650 TL'ye 1000 küsür TL'lik telefonlarla yarışıyor olması. Ama GM fiyatına yada yakın fiyata elbette samsung tercih edilir, edilmelidir...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende Note 2 var Vatan bilgisayar'dan %30 indirimle bir aceleyle almıştım ve çok doğru bir karar verdiğimi kullanınca anladım. İşletim sistemi çok stabil donma kasma pek yapmıyor. Kocaman bataryası sayesinde şarjı uzun gidiyor büyük ekran sebebiyle nette gezinmek te çok keyifli. Ama şimdi Note 3 çıktı keyfim kaçtı :( O da 2 bin TL üstü bir fiyata sahip maşallah....

Hic kacmasin. Note 2 sahibi olarak 3u begenmeyeceginizden eminim. Telefon bence o fiyata degmez. Note 2 kat kat daha kaliteli hissi veriyor. Note 2 candir. :)

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Note 2yi aldim , degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.

Ekran cizilmez diyorlar dogrumudur?

Yorum bağlantısı
Misafir

Note 2yi aldim , degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.

Ekran cizilmez diyorlar dogrumudur?

Gorilla glass ekranlar dayanıklıdır ama çizilmez, kırılmaz gibi garantisi yoktur. İnce bir film çektirmek sonradan üzülmekten iyidir. Telefon da hayırlı olsun. Doğru tercih olmuş.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...