İçeriğe Yönlendir

Becker 7934 Navigasyon Yazılımını Değiştirme

Taner Gündüz

Recommended Posts

Taner Gündüz

arkadaşlar bu cihaz 1 seneyi aşkındır elimde fakat kullanamıyorum almanyadan geldiği için Avrupa haritası yüklü. igo yüklemek için bir sürü navigasyon sitelerini inceledim fakat bir çözüm bulamadım bana bu konuda yardım edebilicek kimse varsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Konuyu okuyunca aklıma geldi bende yarımlarınızı bekliyorum  5800 expresmusıc telefonum var ilk zamanlar navigasyon vardı kullanıyordum arkadaşa verdim yanlişlikla format attı ve yüklediklerim uymuyotelefona. Navigasyon programını nasıl yüklerim nerden bulabilirim anlıyan arkadaşlar yardimci olabilirmi şuan evde boş boş duruyor satmayı düşünüyorum telefonu, navigasyonu halledersem aracta navigasyon olarak kullanmaya devam edicem.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

ben çok araştırdım bir türlü çözemedim şu harita işini düğüm oldum resmen yok yani neden uğraşıyorsun git bi navigasyon cihazı al kurtul sıkıntı bunda değil aslında bende takıldım resmen neden olmuyor diye

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Katılıyorum olay takıntı olayı  bende bi ara cok üstüne düşmüştüm bütün telefoncuları gezmiştim coğu anlamıyordu sonra unuttumdu şimdi senin konuyu görünce yine aklıma geldi :D olursa iyi olur..

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Becker'in kendi sitesinden yüklenemiyor mu?

yok türkiye haritası bulamadım nihat abi bir kaç kişi nasıl yaptıysa igo yüklemeyi başarmış ama işin teknik noktası ve detaylarına pek aklım ermiyor

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

yok türkiye haritası bulamadım nihat abi bir kaç kişi nasıl yaptıysa igo yüklemeyi başarmış ama işin teknik noktası ve detaylarına pek aklım ermiyor

mybecker.com'a üye olup indirebilirsin diye tahmin ediyor. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konuyu okuyunca aklıma geldi bende yarımlarınızı bekliyorum 5800 expresmusıc telefonum var ilk zamanlar navigasyon vardı kullanıyordum arkadaşa verdim yanlişlikla format attı ve yüklediklerim uymuyotelefona. Navigasyon programını nasıl yüklerim nerden bulabilirim anlıyan arkadaşlar yardimci olabilirmi şuan evde boş boş duruyor satmayı düşünüyorum telefonu, navigasyonu halledersem aracta navigasyon olarak kullanmaya devam edicem.

Telefona nokia suite ile yeniden yukleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bi ara cok denedim ya ben beceremedim yada olmadı hangi yolu izlicem biliyorsan yönlendirirmisin, internette izlediğim kadarıyla bu telefon elimdeyken navigasyon cihazı almam sacmalık geliyor.

Yorum bağlantısı
Koray Ceylan

arkadaşlar bu cihaz 1 seneyi aşkındır elimde fakat kullanamıyorum almanyadan geldiği için Avrupa haritası yüklü. igo yüklemek için bir sürü navigasyon sitelerini inceledim fakat bir çözüm bulamadım bana bu konuda yardım edebilicek kimse varsa çok sevinirim.

igo yu attığın hafiza kartı kaç gb? atmadan önce tüm dosyaları bilgisayarına aldınmı yedekledinmi? kartı nav.üzerinden biçimlendirdinmi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...