İçeriğe Yönlendir

Arkadan İtişli Fiesta V 'mi Olur?

Selim Kaya

Recommended Posts

Selim Kaya

Bana yakın aslında,meraktan gidip bakıcaksın şuna  :D

Sonucu paylaşmayı unutmayın. Merak ettim ben de :)

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

arkasından çeken çok olmuş. takılı kalmış herhalde. bide açıklamaya yazmış :anlamsız:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

araba sözde garaj arabası ama biraz garip duruyor.km yanlış heralde

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Dizel Garaj arabası önden 200 bin km yol yapmış artık geri kalan ömrünü arkadan itişe verip 17 bin kmde arkadan ittirerek kullanılmış galiba..

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

araba sözde garaj arabası ama biraz garip duruyor.km yanlış heralde

Satılık ilanlarındakı araçların nerdeyse yarısı garaj arabası yazıyor. Eee bizim sokakta gördüğümüz araçlar hiçmi satılmıyor  :tongue:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ne rakamı rakam, ne anlatımı anlatım, garip bir ialn olmuş bu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Satılık ilanlarındakı araçların nerdeyse yarısı garaj arabası yazıyor. Eee bizim sokakta gördüğümüz araçlar hiçmi satılmıyor  :tongue:

doğru söylüyorsunuz hocam.bizimkide sokak arabası.tarlada duruyor valla kapalı garajı geçtim evin önünde araba park etcek yer bulamıyorum

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

ilan sahibine mesaj çektim :D alttan çekilmiş foto varsa eklermisiniz dedim :D :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

ilan sahibine mesaj çektim :D alttan çekilmiş foto varsa eklermisiniz dedim :D :D

"Dokunmayın Şaban ıma yazıktır" denir buna. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Adını yazamayan binlerce insan var, bu yine üye olup ilan vermeyi becerebilmiş.

Yorum bağlantısı
Can Çeralp

Amerikan Fiesta mı acaba diye düşündüm ama hem dizel hem de Avrupa kasa. Bunların arkadan itişli olması teknik olarak mümkün, eğer bir Fiesta parası daha harcarsanız. Öyle bir şey yapan adam da arabasını satmaz zaten.. Ayrıca diğer bütün değerler de yanlış. Ya bu garibanı fena dolandırdılar ya da o hiç gariban değil, dolandıracak kurban arıyor. İlani şikayet ettim her ihtimale karşı. İyi niyetliyse düzeltip gelsin, kötü niyetliyse kimsenin canı yanmasın. 

Yorum bağlantısı
Coşkun Biçer

Arkadaslar takildiginz seye bakin  ben televizyonda arkadan cekisli (itisli) aracin kaputun uzerine oturup yokus cikmaya calisanlarini gordum kis gelince takip edin tv,yi gorursunuz vatandas yanlis yazmis olabilir  onu diyorum .

forumda,da frenhidroliginin konan yerin fotografini cekip soranlarda vardi oyuzden yadirgamayalim herkes yanlis yapar

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

çekişli değil bence çekiçli. arkadan aldığı darbe yüzünden arkadan çekiçle düzeltmişler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hayalimi yapmışlar :D

abi avrupa yapan çok :D connecti bile çevirdiler arkadan çekkişliye

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

abi avrupa yapan çok :D connecti bile çevirdiler arkadan çekkişliye

2.54 olan pist süremi sadece bu işlem 2.50 ye düşürür

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

2.54 olan pist süremi sadece bu işlem 2.50 ye düşürür

abi artar abi :D bence

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...