İçeriğe Yönlendir

Modifiye Web Sitesi Kurmak Ve İsim Önerileri

ümit karagöz

Recommended Posts

ümit karagöz

arkadaşlar zaman zaman web siteleri kuruyorum genelde müzik hakkında kuruyordum 18 yaşlarımda basitinden. şimdi daha profösyonel çalışıyor. arabalara karşı ilgimden dolayı bir modifiye grubu kurmayı düşünüyorum çevremde 30 araca yakın modifiyeye ilgi duyan arkadaşlarım var. bende tek çatı altında buluşturmayı planlıyorum. istanbul anadolu yakasını kapsıyacak büyük bir grup kurma düşüncesindeyim. bulunduğum bölgedeki belediye başkanıylada konuştuk. bize yardımcı olabileceğini söyledi. yalnız dernek kurmak şartıyla. sizce bu işi nasıl büyütebilirim. arıca bir web sitesi ismi önerebilirmisiniz. 
benim aklımda:
asyakatuning var şuanda.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Dernek işi meşakatli ve neden istanbulu tamamı demiyorsunuz hedef kitle büyüsün

Www.kod34tuning.com

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

güzel şeyler bunlar yalnız,ilgi gösterenin , gösterdiği yolda yaş ve meblağ olarak yürümeniz çok zor oludğundan, bazen ilginin samimi olmadığını da tecrübeler kazanınca fark edecekesiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Arıkan

geneli kapsayan isim koyun kesinlikle asya , avrupa ,yada sadece tek bir kesimi belirten isim kullanmazsanız sizin için daha öngören site elde edebilirsiniz.?

örn:tuningtime.com , castletuning.com

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

istanbulun tamamını kapsamamasının nedeni. sadece anadolu yakasını hitap ederse ortam daha sıcak olur ve ulaşım bakımından da sıkıntı olmaz. 

güzel şeyler bunlar yalnız,ilgi gösterenin , gösterdiği yolda yaş ve meblağ olarak yürümeniz çok zor oludğundan, bazen ilginin samimi olmadığını da tecrübeler kazanınca fark edecekesiniz.

yaş olarak şuan 25 yaşındayım meblağ olarak durumum çok iyi değil ama belediyeden yardım alabilirsek organizasyonlar düzenleyebiliriz. belediye başkanımızda modifiye araçları sevdiğinden dolayı bu konuya ilgili

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnternetin bölgesi ili olmaz.

Dilden dolayı sadece ülke kıstası olabilir.

Daraltığınız zaman, büyüyünce çok pişman olursunuz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

modifist?

başka bi forumdan esinlendim.  hem modfiye istanbul gibi açılımı olur hem modifiye düşkünü manasında olabilir :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

www.mdfyKent.com    34 de ekliyebilirsiniz  www.mdfykent34.com

tarihinde Safak Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
ümit karagöz

İnternetin bölgesi ili olmaz.

Dilden dolayı sadece ülke kıstası olabilir.

Daraltığınız zaman, büyüyünce çok pişman olursunuz.

mehmet bey türkiye geneli açsam pek bi tutturabileceğimi sanmıyorum. bölgesel olunca insan daha çok sahipleniyor bağlı olduğu kulübe. şuada bir çok modifiye ve arabalarla ilgili bir çok site var. zamanında tutturabilen tutturdu. şimdi ben genel herkese hitap edicek bir site açsam tutabileceğini pek sanmıyorum. niye benim web sitemi, grubumu tercih etsinlerki özelliği ney. ben anadolu yakasını kolayca kazanabilirim diye umuyorum. bu yüzden  istanbul anadolu yakasına has bir site oluşturmam daha mantıklı geliyor bana

arkadaşlar isim önerileriniz için çok teşekkürler devamını bekliyorum

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

ayrıca web sitesi sayesinde üyeler çoğalınca dergi çıkarmayıda düşünüyorum. tasarımcı olduğu için dergiyi tamamen ben hazırlıcam maliyet bakımından bu yönde avantajlıyım. anket düzenleyip en çok beyenilen aracı dergi kapağı yapıp araç sahibiyle röportaj gibi bir çok düşüncelerim var. 

Yorum bağlantısı
ümit karagöz

çok güzel bir isim buldum. burada paylaşmıcam. domaini aldıkdan sonra sizinle paylaşıcam

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Tühh... Ben de yukarıda yazılanların domainlerini kaydetmiştim hemen. Elimde kaldı :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Ülkemizde modifiye algısı olması gereken düzeyde değil, hava filtresi, çakma zenon, abart egzoz, bir de ses sistemi taktırıp kendini fast and furious çekiminde zannedenler var. Madem bir iş yapacaksınız önce hedef kitlenizi belirlemeniz icap eder, bu noktada misafiri olduğumuz forum iyi bir örnektir. Artık adını taşıdığı markayı çoktan aşmış, otomobil konusunda herkesi tatmin eder bir vaziyete bürünmüş bu da kullanıcı kalitesine direk etki etmiş.

İsim konusunda genele hitap ileri seviyelerde lehinize olur, belediye başkanının ise yaptığı yardıma bağlı başı ağrıyabilir. Yer temin etmek, yarışlar vs bunlar zor, suistimale açık şeyler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...