İçeriğe Yönlendir

Yeni Connect

Abdullah Hacıefendioğlu

Recommended Posts

Abdullah Hacıefendioğlu

yeni connect böyle olacakmıs herhalde ...

2yux5pe.jpg

aw6d7l.jpg

2gufuib.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

torpido değişmiş güzelde olmuş  :good1:   ford galiba çoğu araçta aynı dizaynı kullanmak istiyor .

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Olacakmış değil, oldu hatta satışa çıkacağı günü bekliyor. Daha önce paylaşılmıştı, konu açmadan önce forumda arama yaparsanız daha iyi olur.

Buda taksi olarak tasarlanmış modeli. Arka koltukların altına ayak aydınlatma bile mevcut.  :biggrin:

1391932_630982876953650_2120303639_n.jpg

1382782_630982886953649_871406290_n.jpg

995504_630982543620350_108423788_n.jpg

1391572_630982516953686_896673564_n.jpg

1376343_630982646953673_924809291_n.jpg

1185648_630982783620326_1200422966_n.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Konuyu açmadan evvel forumda arama yaptım yalnız bulamadığımdan dolayı açmış bulundum, var ise şayet moderatör arkadaşlardan konuyu taşımasını rica ediyorum..

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Şunların hız limitleri ve her sene muayene zorunluluğu olmasa focus yerine alırdım. İlk defa bu tipte bi arabayı ilk bakışta beğendim. Konsol da uzay mekiği gibi maşallah

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Şunların hız limitleri ve her sene muayene zorunluluğu olmasa focus yerine alırdım. İlk defa bu tipte bi arabayı ilk bakışta beğendim. Konsol da uzay mekiği gibi maşallah

Fiestavan gibi bir araca ruhsatta KAMYONET yazan kanunlardan hız limitleriyle alakalı tutarsızlıkları sorgulamak tuhaf bir durum bence :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Asla taksi versiyonları iş yapmaz..Takside bu tip araçlar prim yapmaz.Müşteri binmiyor..Binse de kapısını aç kapat yapmayı beceremiyor becerse bile bir daha ki sefere tercih etmiyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Arkadan kango gibi olmuş.eski tip stoplar olsaymış daha iyimiş sanki

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Bu direksiyon mevzusunu aşmaları gerek transit focus kuga hepsi aynı  :biggrin: dış tasarımı beğenmedim.

iyi işte, yedek parça üretimi için çok uğraşmaya gerek yok, hepsi standart olur :biggrin:

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

110yxxu.jpg

2ezp9j6.jpg

bence de bu ford tasarımları hep aynı yapmaya başladı gibi.

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Ford tasarımcı bulamıyor herhalde, bütün tasarımları bir kişi yapıyor :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Asla taksi versiyonları iş yapmaz..Takside bu tip araçlar prim yapmaz.Müşteri binmiyor..Binse de kapısını aç kapat yapmayı beceremiyor becerse bile bir daha ki sefere tercih etmiyor.

Bizim burda son zamanlarda doblo bazıları 7+1 çok kullanılmaya başladılar onun dışında eski kasa kango ve fiorino'da var.

Bu araçların otomobil modellerine o kadar para vermektense azdaha fazla verip daha güzel ve konforlu binek alıp müşteri çekmeyi hedeflerim ben olsam.

Artık eskisi kadar ceazip fiyatlardada satılmıyor zaten. Bir zamanlar 110'lugu 32-35bin tl arasındayken şuanda 39-42bin tl arası değişiyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Küçük şehirlerde belki iş görür ama büyükşehirlerde talep sıfıra yakın :) Alanlar 3 ay sonra satıyor.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Ford Connet le alakası yok resmen  Ford costum ın ufağını yapmişlar..  Ford birden baya bi seviye atlamaya calişmiş, ford connete benzer yanı nerdeyse yok..

(bu aracı alıp binicek olsam tek terciğim Tavan yüksekliği.) 

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

1.6 motor secenegi ile geliyor test icin geldi ancak fiyat henuz belli degil.Hususi olarak gecicek 2 yil muayene derdi yok;)

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

1.6 motor secenegi ile geliyor test icin geldi ancak fiyat henuz belli degil.Hususi olarak gecicek 2 yil muayene derdi yok;)

caddy nin izinden gidiyor demekki :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

İnşallah fuarlardaki cam tavanlı ve 7 kişilik versiyonuda türkiyeye gelir.

431898_558302767554995_370896330_n.jpg

943362_562043317180940_1014527453_n.jpg

Bilgi kesinmi hususi için? Bu sınıfta doblo(isteğe bağlı) dışında satan yok diye biliyorum. Vergi farkından dolayı

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

İnşallah fuarlardaki cam tavanlı ve 7 kişilik versiyonuda türkiyeye gelir.

431898_558302767554995_370896330_n.jpg

943362_562043317180940_1014527453_n.jpg

Bilgi kesinmi hususi için? Bu sınıfta doblo(isteğe bağlı) dışında satan yok diye biliyorum. Vergi farkından dolayı

Mercekli far koymamışlar sanırım buna :angry:

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Mercekli far koymamışlar sanırım buna :angry:

Malesef yok, fuarlardaki en ful tanıtım modellerinde bile mercekli far yok. Enazından H4 değil farlar uzun kısa ayrı.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Dun konustum ford fabrikasindaki bi tanidigimla bunlar cikinca bizimkilerin fiyati dusermi diye aramistim.O geldigini soyledi test ediliyor dedi ufak bi modelide varmis hususi geccek dedi 1.6 motor olcak cok guzel araclar dedi ancak dedigim gibi fiyati belli degil henuz.Kangoda da var hususi olanlar.

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Malesef yok, fuarlardaku en ful tanıtım modellerinde bile mercekli far yok. Enazdan H4 değil farlar uzun kısa ayrı.

Anlıyorum, ancak ledli ve mercekli farın çok iyi duracağını düşünüyorum, bazı modellerde mevcut diğer markaların gayet iyi duruyor

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Dun konustum ford fabrikasindaki bi tanidigimla bunlar cikinca bizimkilerin fiyati dusermi diye aramistim.O geldigini soyledi test ediliyor dedi ufak bi modelide varmis hususi geccek dedi 1.6 motor olcak cok guzel araclar dedi ancak dedigim gibi fiyati belli degil henuz.Kangoda da var hususi olanlar.

Eskilerinin fiyatı düşme konusunu ben de yetkili satıcıya sormuştum, bana eskilerinin daha çok pirim yapacağını söyledi, Sonuçta yeni kasalar daha nazik olacak eskileri gibi sert ve tok duruşlu olacağını sanmam..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Eskilerinin fiyatı düşme konusunu ben de yetkili satıcıya sormuştum, bana eskilerinin daha çok pirim yapacağını söyledi, Sonuçta yeni kasalar daha nazik olacak eskileri gibi sert ve tok duruşlu olacağını sanmam..

Bende ayni yorumu aldim.30 000 TL veren var suanda aracima satsammi diye dusunuyorum.
Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Bende ayni yorumu aldim.30 000 TL veren var suanda aracima satsammi diye dusunuyorum.

yerine ne alacağınıza bağlı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...