İçeriğe Yönlendir

Huawei G301

Erkam Elma

Recommended Posts

Abdullah Hacıefendioğlu

Bence sırf iş görsün diye alacaksanız israf olur o kadar parayı o telefona vermeniz.. Samsung gibi bilinen bir model tercih etseniz daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Giriş seviyesi olarak düşünürseniz, whatsapp, tapatalk çalıştırır, internette gezersiniz, maillerinize bakarsınız.. 

Ancak güncel uygulamalarda sorun yaşarsınmız..

Ben şu an bunu kullanıyorum... http://www.gsmarena.com/huawei_u8800_ideos_x5-3596.php

Bir çok işimi görüyor.. 

Mehmet bey sizin cihazın satışta olduğu bir site bulamadım zannediyorum eski bir model ancak u 8850 modeli sizinkinin muadili olabilir mi?Başlıkta belirttiğim 301 için fazlaca geri tuşu ile ilgili şikayetlere rastladım 

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Telefondan beklentiniz önemli. Bunu belirtirseniz tavsiyeler şekillenebilir.

Saygılarımla.

Önce asıl işlevi net görüşme yapılabilmeli, devamında internete girip maillere bakılabilen elzem bir anda iyi kötü fotoğraf çeksin vs...

Yorum bağlantısı
Misafir

Önce asıl işlevi net görüşme yapılabilmeli, devamında internete girip maillere bakılabilen elzem bir anda iyi kötü fotoğraf çeksin vs...

Genelde ses kalitesi bakımından Sony önerilir. Fotoğraf kalitesi de iyidir. Huwaei ise ilk tecrübelerini operatörlere ucuz telefon üreterek kazanmış bir firma. Bu açıdan bakıldığında, bu markanın fiyatları düşük olan ürünleri kalitesiz olduğunu düşündürtmesin. Bilakis beklentinizin üstünde performans alabilirsiniz ancak fotoğraf kaliteleri diğer markalara göre bir miktar düşüktür.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet bey sizin cihazın satışta olduğu bir site bulamadım zannediyorum eski bir model ancak u 8850 modeli sizinkinin muadili olabilir mi?Başlıkta belirttiğim 301 için fazlaca geri tuşu ile ilgili şikayetlere rastladım 

Evet benimki 3 yıllık bir telefon.. Üretildiği zaman, discovery gibi ilgi çekmiş başarılı bir telefon ki hala benim işimi görebiliyor.. 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Evet zamanın efsanesiydi X5. S2 killer derler. :p
Bana kalırsa bu paralara alınan android androidden soğutur. Limitinizi arttırıp discovery almanızı tavsiye ediyorum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...