İçeriğe Yönlendir

Salı Ve Perşembe Akşamları Ek Iş Ne Yapılabilir?

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Merhabalar, ist k. çekmecede yaşıyorum. Eşim salı ve prş akşammları nöbetçi olduğundan bende boş durmak istemiyorum. salı ve perşembe akşamları ne yapabilirim ek iş olarak ? Taksicilik şimdilik son seçenek...

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Taksicilikten başka bir iş aklıma gelmiyor :unsure2:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ilgi ve bilgi alaniniz nedir? Yetenekleriniz nedir?  Bunlari en iyi siz bilirsiniz. Haftada iki aksam is bulmak zor. Takidan anlatsaniz iki akşam stand acin.

Yorum bağlantısı
Misafir

Siz de mesleğinizde nöbete kalabiliyorsanız kalın. Hobilerinizle ilgilenip satışa çıkarın. Ne iş yaparım diye iş yapılınca pek hayır gelmiyor. Hobi yapın, satmaya çalışın, tutarsa kazanç olur, tutmazsa hobinizle uğraşıp, dinlenmiş olursunuz.

Yeni birşeyler de öğrenilebilir. 2.-3. dil öğrenin, web sitesi yapmayı öğrenin. Sonuçta part time adam çalıştırma kültürü Türkiye'de yok. Yapacaksanız siz kendiniz yapacaksınız.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

ne varsa internette var. blog yazarlığından bile para kazanılıyor artık..

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

ne varsa internette var. blog yazarlığından bile para kazanılıyor artık..

nasıl yani
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

blogları biliyor musunuz?

birrysel olarak kurulmuş siteler diye biliyorum
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

bireysel de olabilir, bir grup da olabilir. buralarda eğitim aldığın konu üzerine yazarlık yapabilirsin. ama çok bir şey kazanmayı pek hayal etme tabi..

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Cam

abi ne desek boş aslında yaa.

şu anki mevcut iş durumun, çevre, ilgi alanların, o civardaki piyasanın ihtiyacı, ihtiyacı bilsen bile o iş sana uyacakmı o da var. bu tamamen senin araştırıp karar verebileceğin bir konu bence.

ben küçükçekmeceye bir defa gittim. doğru hatırlıyorsam eğer belediyenin karşısı sahildi insanlar yürüyüş yapıyorlardı, oraya haşlanmış mısır tezgahı düşünebilirdim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ek iş için yaşadığınız şehir,meslek gibi faktörler önemli bence.Tamamen para amaçlı meslek dışı hobi dışı bir iş yaparsanız kolay sıkılırsınız.Ben İstanbul'da yaşadığım dönemde meslegimle ilgili olduğu için ek nöbet tutardim ek iş konusunda oldukça şanslı bir meslek benim ki.Bazen maaşımdan daha çok kazaniyordum ah gidi günler :)

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Merhabalar, ist k. çekmecede yaşıyorum. Eşim salı ve prş akşammları nöbetçi olduğundan bende boş durmak istemiyorum. salı ve perşembe akşamları ne yapabilirim ek iş olarak ? Taksicilik şimdilik son seçenek...

Yapılması gereken ev işlerini o iki akşam yaparak, eşinizin gönlündeki yerinizi daha da sağlamlaştırmış olursunuz. 

;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Yapılması gereken ev işlerini o iki akşam yaparak, eşinizin gönlündeki yerinizi daha da sağlamlaştırmış olursunuz.

;)

zaten bi iş yapanazsam kendimi öyle rahatlatıcam :)
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Salı günü kendi ev işlerinizi yaparsınız  perşembe gününe de komşununkini yaparak olayı ek işe çevirebilirsiniz. :D

Ben çoğunlukla evden çalışıyorum boş zamanım çok oluyor. Bende cennetteyim ek işi bulursan banada haber ver. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...