İçeriğe Yönlendir

Yazlık Ev İnşaatı(Doğayla Baş Başa Kalmak Için)

Uğur Kamil

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Böyle bir doğada böyle bir ev için çok şey verebilirdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Burada insan yaşlanmaz, yorulmaz. Ama biz metropollüler oraya geçince kalp krizi falan geçiririz kesin. Bünye alışmış karbonmonoksit e. Fazla oksijen bünyeye çarpar :)

Güle güle, ağız tadi ile oturun. Mükemmel doğa

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Hayırlı olsun Uğur. 4 sene Çayelinde okudum. 2002-2006. Birçok köyüne gittim ama senin köyü hatırlayamadım. Yurdun ordaki buluş lokantası duruyor mu?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hadi bitirin artık şunu, seneye şenliği burada yapalım. 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

2.90cm - 7.20cm üst katta balkonu var mangal için yeterli herhalde :biggrin:

Üst katı yavaş yavaş​ yapmayı düşünüyoruz, alt kat ihtiyaçları karşılıyor yazın hafta sonu 2 gün kalıyoruz(hava güzelse)

Hayırlı olsun Uğur. 4 sene Çayelinde okudum. 2002-2006. Birçok köyüne gittim ama senin köyü hatırlayamadım. Yurdun ordaki buluş lokantası duruyor mu?

Teşekkürler. Evet duruyor, içine girmedim ama dışı restore edilmiş :)

Sırt köyü ile maden köyü arasındaki dağın tepesinde köy :)

Burada insan yaşlanmaz, yorulmaz. Ama biz metropollüler oraya geçince kalp krizi falan geçiririz kesin. Bünye alışmış karbonmonoksit e. Fazla oksijen bünyeye çarpar :)

Kafa dinlemek için iyi oluyor. Aşırı yağmur olmadığı hafta sonu köydeyiz genelde.

Ev yapalım diye babamı ikna etmek içinde bende çok uğraştım. Küçük birşey yapmayı düşünürken ortaya bu çıktı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

2.90cm - 7.20cm üst katta balkonu var mangal için yeterli herhalde :biggrin:

Üst katı yavaş yavaş​ yapmayı düşünüyoruz, alt kat ihtiyaçları karşılıyor yazın hafta sonu 2 gün kalıyoruz(hava güzelse)

Teşekkürler. Evet duruyor, içine girmedim ama dışı restore edilmiş :)

Sırt köyü ile maden köyü arasındaki dağın tepesinde köy :)

Kafa dinlemek için iyi oluyor. Aşırı yağmur olmadığı hafta sonu köydeyiz genelde.

Ev yapalım diye babamı ikna etmek içinde bende çok uğraştım. Küçük birşey yapmayı düşünürken ortaya bu çıktı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...