İçeriğe Yönlendir

Ka - Bagaj Pandizotuna Hoparlör

Suat YAPICI

Recommended Posts

Suat YAPICI

Merhabalar arabayı aldığımda üzerindeki pandizot kırıktı.Şimdi pandizot yaptırıp hoparlör takıcam yalnız üzerindeki orjinal teyp 4 hoparlörü kaldırırmı?Goldmasterin çakmaklık girişli mp3 ünü kullanıyorum ve sesi mükemmel hiç frekans karışması yok,ve teypin orjinal kalmasından yanayım.Görüşleriniizi bekliyorum.Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teybin 4'lü çıkışı yoktu diye hatırlıyorum. Ama emin değilim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teyp muhtemelen dört çıkışlıdır çünkü diğer araçlardaki teyplerden sadece ön paneli farklıdır.. 

Kontrol etmekte fayda var.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

İnşallah 4 çıkışı vardır.Nasıl kontrol edebilirim???

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

pandizot işi basit teyp işi ondan basit bi tane uygunundan pionner teyp alıınır bakılır keyfe orginal teyp tat vermez :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Zaten pandizota kolon taktıracaksınız. Eğer işlemleri siz yapmayacaksanız, teyp ustası tüm soru ve sorunlarınıza yanıt ve çözüm bulacaktır.

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Ben kolonları istanbuldan sipariş vericemde eğer olmayacaksa ugraşmıyacam hiçte o yüzden sizlerden bilgi sahibi olmak istedim.Zaten ön kapılara pioneer 16 cm taktırdım.Ama bass sesi yeterli gelmediği için pandizota  pioneer 400 watt hoparlör düşündüm.Ama teyp i degiştirmek istemiyorum.Çünkü diğerleri fazlasıyla emanet duruyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnşallah 4 çıkışı vardır.Nasıl kontrol edebilirim???

Teybin model numarası ne ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teybin model numarası ne ?

5000 rds abi muhtemelen

1000 serisini saklamak isteyen olacağını sanmıyorum :)

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Hımm biliyorum bunu ama olur olmaz diye baya düşündüm sonrasında goldmasterin çakmaklık girişli mp3 ünü aldım.45 tl civarında 2 gb kendinden hafıza kartlı frekansta karıştırmıyor.Cd çalar gibi ses verdiginden bunu tercih ettim.Ama işte pioneer kapılardaki 16 cm ile istedigim bassı alamadım.Pandizot yaptırıp 400 watt pioneer alıcam arkaya bakalım.

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Herhalde bilen yok herkese görüşleri için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Misafir

bu ürüne o kadar para verileceğine güzel bi teyp alınır o paraa

Orjinalliği bozmamak için bir alternatif işte :)

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

iphone ile uyumlumu bilmiyorumda android telefonları bağlayınca şarj ediyor fakat müzik dosyalarına ulaşamıyor fakat hafızalı çubukla güzel oluyor :D

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Özgür çok güzel olmuş,emeğine sağlık tabiki bu orjinal teyp ile olcak iş degil :)) Daha halen orjinal teyp kaç çıkışlı cevabına ulaşamadım :(

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Slm arkadaşlar sonunda pandizot yaptırdım.Jvc marka 340 watt hoparlörde taktırdım.Güzel oldu fakat orjinal ford ka teyp in 2 çıkışı varmış usta yinede bağlıyabildi 4 hoparlördende ses alıyorum fakat yetersiz kısa süre sonra güzel bir teypte alıcam.Önerilerinizi bekliyorum.Fotograflarını eklicem

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Slm arkadaşlar sonunda pandizot yaptırdım.Jvc marka 340 watt hoparlörde taktırdım.Güzel oldu fakat orjinal ford ka teyp in 2 çıkışı varmış usta yinede bağlıyabildi 4 hoparlördende ses alıyorum fakat yetersiz kısa süre sonra güzel bir teypte alıcam.Önerilerinizi bekliyorum.Fotograflarını eklicem

Teybin çıkışlarını yakabilirsiniz. Fazla ses açmayın derim.

Yorum bağlantısı

Güle güle kullan, fotograf bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Sağolun dikkate alırım.Bu arada teşekkürler en kısa zamanda teybide alıp fotoları yüklüyecem.

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

http://k1311.hizliresim.com/1h/9/ucbbm.jpg

http://s1311.hizliresim.com/1h/9/ucbf1.jpg

En sonunda orjinalligi bir köşeye koyup :) pionner 1500 ub aldım,arkayada pandizot yaptırıp jvc 340 watt hoparlör aldım.Zaten 3 ay önce arabayı aldığımda 230 watt pioneer almıştım kapılara,sonuç itibariyle 570 watt ses sistemi ile güzel ses alıyorum.Yardımlarınız için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...