İçeriğe Yönlendir

Müzik Sistemi

Halil Yakıcı

Recommended Posts

ismail kara

Merhaba bende aracıma müzik sistemi kurmak istiyorum. Öyle çok abartılı olarak değil tabi. Aracımda Ford larda bulunan Sony CD çalar teyp bulunmakta, kapı hoparlörleri orijinal kendi üstündekiler onlardan iyi ses geliyor. Bende 30 Cm Pioner subwoofer var birde modeli tam bilmiyorum Jameson Amfi var bunlar işimi görür mü? tiz v.s birşey almaya gerek var mıdır?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Merhaba bende aracıma müzik sistemi kurmak istiyorum. Öyle çok abartılı olarak değil tabi. Aracımda Ford larda bulunan Sony CD çalar teyp bulunmakta, kapı hoparlörleri orijinal kendi üstündekiler onlardan iyi ses geliyor. Bende 30 Cm Pioner subwoofer var birde modeli tam bilmiyorum Jameson Amfi var bunlar işimi görür mü? tiz v.s birşey almaya gerek var mıdır?

bi bas bağlıyacaksanız fazlasıyla görür bas tan ayarlıyınca tiz e gerekmez 

Yorum bağlantısı
ismail kara

bi bas bağlıyacaksanız fazlasıyla görür bas tan ayarlıyınca tiz e gerekmez 

:) Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Gökhan Tongay

Bende ilk önceleri senin gibi yapmıştım.Teybimi  sonra aldım. Ama sana önerim önlere kesinlikle mid tiz takımı bağlaman. Bende Jbl 1000 wt lık bass var 30 cm jameson anfi almıştım sonrasında değiştirdim. Jbl pro serisi anfi aldım 300 tl ye. Alpine lerim hala çalışıyor sıkıntısız taktıralı en az 8 yıl oldu. Bass ta sağlam birtek anfi sıkıntı çıkarttı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...