İçeriğe Yönlendir

Yaşlılara Vergi Indirimi

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

Böyle bir söylenti var acaba 65 yaş üstü yaşlılar için sıfır alınan araçlarda indirim olduğu söyleniyor böyle bir şey var mı ? 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Bildiğim kadarıyla söylentiden ibaret. İnternet Medyacıyız olsa duyardık...

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

İndirimli mezar versinler ona da razıyız...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

senin için boş mezar bulsa dalar demişlerdi de inanmamıştım :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Şehir dışındaki mezarlıklar bedavadır. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Güngör

bence söylentidir 70yaşında bastonla gezen yaşlılar var nasıl arac kullanıcakalr

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tam aksine, vergiyi arttırmalılar ki, trafikteki risk oranı düşsün...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yalan olduğu kesinde hadi oldu diyelim.İlk olarak Sani'ye katılıyorum.Sonrasında deli gibi araç satışı olur ama esasında çok çok azı gerçek alım olur.Gerisi çoluk çocuk eş dost işi olur bunun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Bence de 65 den sonrasına araba maraba olmasın :p:) Vergiler % bir milyon artırılsın..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bence de 65 den sonrasına araba maraba olmasın :p:) Vergiler % bir milyon artırılsın..

Yaş sınırı ne olmalı bilemiyorum ama trafikte gerçekten aksaklığa yol açarak kullanan ( aslında kullanamayan ) çok yaşlımız olmaya başladı.

Belkide 65 yada 70 'ten sonra 2-3 yılda bir ehliyet yenileme faktörü devreye girmeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bence sıfır araçlara uygulanan vergi artsın. Artsın ki, elimizde ki araçların değerini bilip daha fazla kullanalım.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

sanırsam şöyle işliyormuş sistem evde yüzde 90 oranında hastalıktan dolayı baktığınız yaşlınız var ve bu kişiye devlet bakıcılarına(ailesi herhalde sadece) indirimli araba veriyormuş herhalde hasta diye böyle bir indirim var arabayı onlar sürmeyecek herhalde abi sürerse facia olur :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...