İçeriğe Yönlendir

İstanbul'dan Parça Beğendim

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya

Arkadaşlar İstanbuldan st oem yan marşpiyel buldum telefonda pazarlığı yaptık ancak içimin rahat olması için parçaya bakılsa iyi olur, rica etsem İstanbul'dan yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Adres telefon yada bir link ekleseydiniz,belki çok yakınında olan birisi yardımcı olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir
(düzenlendi)

semt yer belirtirseniz yardımcı olmak isteriz.

tarihinde Osman Tekindemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar ilan bu http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-st-plus-rs-orjinal-bady-kit-fiber-vs-degildir-141412875/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true satıcı ile görüştüm yan marşpiyel için benim aracla aynı renk olmasından dolayı boya maliyetine katlanmayacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Tam yerini öğrenmek için aradım ama cevap vermedi teli tekrar tekrar rahatsız etmeyeyim dedim.

Ramazan hocam baktı böyle olmayacak ufaktan başladı. :) Hadi hayırlısı diyelim yardımcı olacak birileri çıkar mutlaka.

.

Oem st marş. Hep aklımda vardı, bakalım nasip kısmet.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Enteresan , telefonda marşpiyeli 600 e bıraktı bu ilanda böyle yazmış, yazdığı rakamlar sanırım servis fiyatı :)) bilgi için yazmış gibi geldi bana. Yazdığı fiyatlara zaten satması imkansız

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Enteresan , telefonda marşpiyeli 600 e bıraktı bu ilanda böyle yazmış, yazdığı rakamlar sanırım servis fiyatı :)) bilgi için yazmış gibi geldi bana. Yazdığı fiyatlara zaten satması imkansız

Bencede bilgi amacli yazmistir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...