İçeriğe Yönlendir

Forumda Bugun Sessizlik Var..

Safak Acar

Recommended Posts

Safak Acar

Nerde bu millet nerde bu devlet :D

Forum bugun cok sakindi konu açan pek fazla yokdu , bi yandan kötü bi yandan kimsenin sorunu olmaması sevindirici :D

29 Ekim sebebiyle kamu bölümleri memurlar izinli , acaba gezmeleremi gidildi :D kendi işi olan özel firmalarda olanlan malesef calışıyor.. 

Bu sessizlik Fctr'ye yakışmyor.. :p   :fiuw:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

:D  :D  :D sodalı süt+şalgam suyu+mangalda çinakop

bwN9GkV.jpg

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
  • Beğen 12
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bende msj yazdıkdan sonra dışarı ciktim bakirköy e gidip geldim o nasıl bi trafikti anlatamam daha yeni eve geldim. Zeytinburnu - Bakırköy trafik çile...  

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi bu ne karışımdır :D Diyet olayında çığır açmaya devam ediyorsun :D Hala biz tatlı yerken bagajdan elma ve süt çıkarmanı unutamıyorum :D İraden karşısında saygıyla  :tap2:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Oh mis. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Abi bu ne karışımdır :D Diyet olayında çığır açmaya devam ediyorsun :D Hala biz tatlı yerken bagajdan elma ve süt çıkarmanı unutamıyorum :D İraden karşısında saygıyla  :tap2:

şöyle oluyor yunus emre:

soda ile çok korkulan bir hayvanın :D sütü, şalgam denilen harika damar temizleyici ile birleşip, çinakopun koluna giriyor, beraberce hücrelere hücum edip yağlara veriyor sopayı, veriyor sopayı... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ruhan hocam affına sığınarak Çinekopu çok severim  afiyet olsun eline sağlık :dribble:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Ruhan hocam affına sığınarak Çinekopu çok severim  afiyet olsun eline sağlık :dribble:

ben tdk nın yalancısıyım, çinakopun hastasıyım, hele abi ve büyük abileri sarıkanat ve lüfere dayanamam ama lüfer samsuna pek uğramıyor.

OA46UfO.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ben tdk nın yalancısıyım, çinakopun hastasıyım, hele abi ve büyük abileri sarıkanat ve lüfere dayanamam ama lüfer samsuna pek uğramıyor.

Sanıyorum çinakop sadece rumca bir isim.

Çinekop ise hem rumca hem de balığın ismi.

Xp4hMDD.png

Yorum bağlantısı
Misafir

şöyle oluyor yunus emre:

soda ile çok korkulan bir hayvanın :D sütü, şalgam denilen harika damar temizleyici ile birleşip, çinakopun koluna giriyor, beraberce hücrelere hücum edip yağlara veriyor sopayı, veriyor sopayı... :D

Diyette çığır açtın diye boşuna demedim abi :D Saygılar :) 

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

doğruymuşsun adnan kardeş, doğrusu çinekopmuş, meğer ben yıllardan beri yanlışlıkla çinakop yiyormuşum :D  artık çinekop yiyeceğim :rolleyes:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

:blush:  Zamanında çok tutmuşluğum var el oltası ( kaşık ) ile kendisini.Şimdi daha bir lezzetli olur ;)  farkına varırsın.Afiyet olsun. :good2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...