İçeriğe Yönlendir

Start Stoplu Araba Nasıl Vurdurarak Çalışır.

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bugun araba calismayinca vurdurmak zorunda kaldim. İlk basta bilemedim. Sonradan bi abimiz debriyajdan ayagini cekerken ayni anda starta basicaksin dedi. Oyle de oldu :)

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Necati abi , start stoplu araba dediğin araç start tuşuylamı calişiyor?  start stopun anlamı genelde trafikte devreye giriyor diye biliyorum. Kontak açıkken vurdursak calışmazmı :D  benim araçta satar stop tuşu sadece on of olarak var vurdururken start stop on mu yapıcaz yani.  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Necati abi , start stoplu araba dediğin araç start tuşuylamı calişiyor?  start stopun anlamı genelde trafikte devreye giriyor diye biliyorum. Kontak açıkken vurdursak calışmazmı :D  benim araçta satar stop tuşu sadece on of olarak var vurdururken start stop on mu yapıcaz yani.  :unsure2:

Satar değil :D yanliş yazmişim start.. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Keylessgo iste ya kizim sana soyluyom gelinim sen anla :D. Yazarken aklima geldi de usendim :p

Evet. Ama kontak acik dedigin de olur mu bak o geldi simdi aklima.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Yeni teknoloji arabada vurdurma da olurmuymuş demek istiyorum bu soruya. :)

Mantık olarakta önce startta basılı tutup 2.vitese attıktan sonra ver allah inişe aşağı bırakıp debriyajdan çekin ayağınızı gaz verin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...