İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S3 Kayıt Için Yardım.

Behram Doygun

Recommended Posts

Behram Doygun

Merhabalar sevgili forum üyeleri iki tane Samsung Galaxy S3 marka cep telefonu getirtmiştim nisan ayında babam ve kendime fakat bir tanesi mesaj geldi ve kapandı.Kayıt yaptırabileceğim tanıdığınız güvenilir bir yer var mı? Yada forumdan bana yardım edecek olan var mı?Ücreti neyse ödeyeceğim pasaport kaydı için yardımınızı bekliyorum...   :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yakın zamanda hacdan gelenler oldu. Çevrenizde yok mu tanıdık kimse?

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

imei çakın gitsin, ben öyle kullanıyorum.

eski kullanmadığınız bir telefonun imeisini çakın. 

Nasıl yapılacağı konusu Ford Club'da yazmacağına göre :) google amcaya bir danışın orada tüm detaylar var.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Malesef bulamadım imei kopyalatma işleminede karşıyım güncelleme yapılamıyor yapılırsa iptal oluyor telefon yine forumda felan varsa yurt dışından gelen hakkı olan ücret karşılığı talibim başka yol kalmadı yani. :D

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Yok mu yardımcı olabilecek biri acaba ücretini ödeyeceğim yada yapan bilindik güvenilir bir yer varsa tavsiye edin de biran evvel halledeyim lütfen...  :D

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Telefoncular da pasaport kaydını ücretli yapıyorlar. Bir sorun derim..

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Telefonculara bulasmıyorum bile 1 saatte yapıyor veriyor ondan sonra 3 ay da sil baştan bir daha benim demek istedigim İstanbul'da pasaport kaydi yapan yerler var gidiyorsun imei ile onlar sana tc numarasını veriyor pasaport sahibinin harcı yatırdıktan sonra pasaport sahibi e-devlet üstünden imei kaydını yapıyor pasaport sahibinin tüm evrak bilgilerini banada vercekler ilerde sorun yaşamayayım diye ama tanımadığım birine pasaport için 200 lira ödemem gerek harç haricinde bende elaleme ödeyeceğime forumda felan varsa tanıdık hani para yabancı yere gitmesin bende mağdur olmayayım yani 2 aydır telefon bana ben telefona bakıyorum yani. :D

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Sevgili forum üyeleri pasaport buldum persembeye kadar vakti var şimdi harcı nereye yatırayım vergi dairesi mi daha çabuk iletir yoksa bankamı ve de arkadaşıma e devlet şifresi alacağız her ptt hemen veriyor mu yoksa çağrı merkezlerinden mi kayıt ettireyim bana bi yol gösterin hemen halletmem lazım pasaport günü geçmeden

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...