İçeriğe Yönlendir

Yeni İnsignia'yı Ben De Makyajladım

Umut Taşlı

Recommended Posts

Umut Taşlı
(düzenlendi)

dea8e83f-afe5-4ec7-b8f8-0c0e32b51f5c.JPGMerhabalar. 

Başka bir forumdaki bir arkadaşımız, yeni aldığı İnsignia'nın fotoğrafını paylaştı biraz önce. Makyajlı kasayı ilk gördüğümde de demiştim, amatörce çekilmiş bir fotoğrafı görünce de ikna oldum: Bir fazlalık var sanki arkada. 

Evet, şöyle bir çalışmam oldu bu konuda. Daha iyi olmadı mı sizce de yav? ;) dea8e83f-afe5-4ec7-b8f8-0c0e32b51f5c.JPGdf94247c-0e8a-4e0e-8ed6-ba3101f2d195.JPG

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Merhabalar. 

Başka bir forumdaki bir arkadaşımız, yeni aldığı İnsignia'nın fotoğrafını paylaştı biraz önce. Makyajlı kasayı ilk gördüğümde de demiştim, amatörce çekilmiş bir fotoğrafı görünce de ikna oldum: Bir fazlalık var sanki arkada. 

Evet, şöyle bir çalışmam oldu bu konuda. Daha iyi olmadı mı sizce de yav? ;) 

http://img.donanimhaber.com/upfiles/1151554/dea8e83f-afe5-4ec7-b8f8-0c0e32b51f5c.JPG

http://img.donanimhaber.com/upfiles/728071/df94247c-0e8a-4e0e-8ed6-ba3101f2d195.JPG

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kapaktaki stoplarla Astra'ya benzemiş. Ama güzel bence.

Konu niye mizah'ta acaba? Yanlış yere mi açıldı :)

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Şimdi açılır.

hay yaşayın zafer bey. 

attaki benim yaptığım. 

Kapaktaki stoplarla Astra'ya benzemiş. Ama güzel bence.

Konu niye mizah'ta acaba? Yanlış yere mi açıldı :)

öylesine paylaşmak için konu açtığım için, bu bölüme açmış bulundum. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

hay yaşayın zafer bey. 

attaki benim yaptığım. 

öylesine paylaşmak için konu açtığım için, bu bölüme açmış bulundum. 

Anladım. Konuyu taşıyorum o halde.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bu aracın en sıkıntılı yönü,arka tarafın sınıfındaki araçlara göre dar olması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Bu aracın en sıkıntılı yönü,arka tarafın sınıfındaki araçlara göre dar olması.

bana da biraz dar gelmişti. belki superB'den sonra bu araca bindiğim için de olabilir.  :D

bu arada, ilk mesajda fotoğraflar görünüyor mu? ben görüyorum ve eklemek istiyorum: yönetici bir abimden rica etsem de, ilk mesajı düzenleme işine bir atsa?  

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Şimdi açılır.

Zafer, devlet kadrolu hacker alacakmış yetiştirmek için. Müracat et bence :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer, devlet kadrolu hacker alacakmış yetiştirmek için. Müracat et bence :D

Abi onların yanında ben hiç kalırım :D klavyeyi karıştırırm. Böyle iyi :p

Teşekkür ederim :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

önde bi değişiklik yokmu :)

vallahi öne bir şey düşünmedim abi. bu bagaj kapağındaki çıkıntılar gözüme batıyordu, bunlara el attım. ön güzel bence, güncellenmesiyle daha da iyi oldu.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Kesinlikle o bagaj kapağına doğru uzanan çıkıntıları bunda da yeni civic'te de sevmedim. Bunda Astraya benzetmişler. Ne gerek var sa...

Şu markaların son dönemdeki modellerini birbirisinin aynısı yapıp sadece boyutunu farklı yapmalarına uyuz oluyorum. Corsa bi büyüğü astra bi büyüğü insignia.. Eskiden ne güzel hepsinin kendine has bir duruşu bir güzelliği vardı. Yakında model isimlerini kaldırıp sadece marka ve sınıf isimleri ile anılacak arabalar oraya doğru gidiyor !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Orta konsol (alttaki) sanki bir robotun suratıymış ta, konsoldan fırlayacakmış gibi duruyor. Ürkütücü..  :vroom:

Yorum bağlantısı
Firat Tuna Deniz

Sanki stoplar yeni kasa civic andiriyor gibi geldi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Güzel uygulama.

teşekkür ederim. 

Son yıllarda bir araca makyaj yapılıp, o aracın katledildiğne en güzel örnektir bu araç. Orta konsol daha da kötü yapılır mı? Evet yapılırmış. Opel tasarımcıları bunu becermişler :)

bu bol düğmeli karmaşa benim de hoşuma gidiyordu ama göstergelerin değişmesi iyi oldu. multimedya sistemi de bayağı güncellenmiş ama bana göre de eski kasanın kabini daha güzel. 

Sanki stoplar yeni kasa civic andiriyor gibi geldi :)

bagaj kapağına taşan kısımdan dolayıdır ama civic'in çirkinliğinin yanında, bu hiçbir şey. civic'in çözümü, aracı beyaz ya da siyah renk alıp, bagaj kapağındaki kısmı d a aynı renkte kaplamak.  aynı açıdan bir de astra sedana bakın ayrıca. bagaj kapağı dışında, neredeyse aynı insignia ile.  :bravo:

Kesinlikle o bagaj kapağına doğru uzanan çıkıntıları bunda da yeni civic'te de sevmedim. Bunda Astraya benzetmişler. Ne gerek var sa...

Şu markaların son dönemdeki modellerini birbirisinin aynısı yapıp sadece boyutunu farklı yapmalarına uyuz oluyorum. Corsa bi büyüğü astra bi büyüğü insignia.. Eskiden ne güzel hepsinin kendine has bir duruşu bir güzelliği vardı. Yakında model isimlerini kaldırıp sadece marka ve sınıf isimleri ile anılacak arabalar oraya doğru gidiyor !

aynı şekilde düşünüyorum. bir de her türlü karoseri çıkarıp, ruhsuz ruhsuz birçok çeşit sunmakla övünmüyorlar mı?  :bambam:

bir de, aynı açıdan çekilmiş astra sedan'a bakın. insignia'da krom çıta olmasa, ayırt etmek imkansız hale gelecek.  :nea:

makyajlı hali daha güzel olmuş.

hocam; opel'in makyajı mı, benimki mi?  :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...